Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVAST meghülyült vagy valamit...

AVAST meghülyült vagy valamit beszedtem?

Figyelt kérdés
Folyamatosan (kb 10-15 percenként) azt írja,hogy rosszindulatú URL blokkolva,közbe nem is netezek. Mi lehet a megoldás?
2011. júl. 2. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
futtass egy vírusírtást, valami reklámprogi lehet
2011. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit ír ki Folyamat alatt? (legutolsó sorban van a Folyamat: ... )

Valamelyik folyamat kártékony URL-re akar csatlakozni, ahonnan további kártevőket töltene le.


Futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware programot!

2011. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
ne foglalkozz a sz*r avast-tal, inkább rakj föl egy NOD32 4.2-es verziót és futtasf le. Nekem sosem vallott kudarcot, nem mind a régi 2.7es verzió vagy az avast.:)
2011. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Futtasd le az ESET Online Scannert:

[link]

2011. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Céges gép. Lefuttattam már Avasttal nem talált.
2011. júl. 4. 13:42
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt írtam, nézd át légy szíves még egyszer:

Mit ír ki Folyamat alatt? (legutolsó sorban van a Folyamat: ... )

Valamelyik folyamat kártékony URL-re akar csatlakozni, ahonnan további kártevőket töltene le.


Futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware programot!



Ha fertőzésgyanús a gép, a gépen levő vírusirtót felesleges lefuttatni, mert nem fogja megtalálni a vírust!!!!! Ha megtalálná, akkor már réges rég kinyírta volna magától!!

2011. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
2011. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Adott egy kártevő, amit az avast! nem ismer, ezért bejutott a gépedre. Ez a kártevő 10-15 percenként csatlakozni akar egy URL-hez, amiről még további kártevő(ke)t töltene le. Az URL-t viszont ismeri az avast!, mint káros URL-t, ezért blokkolja.

A vírusriasztásban a Folyamat sorban kiírja a program nevét, ami az URL-re csatlakozna. Ezért kérdeztem, hogy abban a sorban mi áll.


A Malwarebyres' Anti-Malware, vagy Emsisoft Free Emergency Kit vagy ESET Online Scanner pedig megtalálná esetleg a kártevőt, és leirtaná.

2011. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Olvastam ieneket hogy ez alap dolog avastnál. És tegyem játék üzemmódba ,h ne zavarjon.
2011. júl. 6. 12:20
 10/16 10 deka farhát ***** válasza:

Persze, tedd át, hogy ne zavarjon, csak ezzel pont azt a védelmet lövöd ki, hogy még több szemetet pakoljon a gépedre az az egy, amelyik próbálkozik.


Ha munkahelyi számítógép, akkor nincs rajta esetleg valami "fizetős" vírusgyilok? mi NOD32-t használunk, és nincs panasz :)

2011. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!