Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beleestem egy nagy hibába és...

Beleestem egy nagy hibába és azóta meghülyült a facebookom. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mindig óvakodtam az ilyen "Tudd meg, ki nézte meg a profilod, a facebookon is létezik nem tetszik gomb" és társai vírusoktól. Most viszont mégis belestem egybe, én hülye. :(:(

Témákat lehetett rakni a facebook-unkra. Oké, ment is, de nekem mégsme jött be, leszedtem, viszont megvan azóta hülyülve az egész, félig angol-félig magyar a facebook. :(:( Emellett észrevettem az adatlapomon, hogy azt jelzi, hogy lájkoltam egy olyat, hogy "Szeretem a reklámokat". Hogyan lehetne visszaállítani a régire a facebookot? Hogy az egész magyar legyen? Mert a nyelvnél a magyar van beállítva. Aki tud, kérem szépen, hogy segítsen! Aki csak osztani akar, az kérem ne tegye! Köszönöm.


2011. jún. 22. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
mostanába sokaknak kétnyelvű a facebook
2011. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jobb fent Profilom -> Adatvédelmi beállítások -> Apps and Websites (bal lent találod) -> Használt alkalmazásaidnál Edit settings, és itt a listából x-szel töröld az alkalmazást. Egyébként érdemes is néha kipucolni, mert ezek az alkalmazások jó része bármikor hozzáfér az adataidhoz, és az alkalmazásokon keresztül illetéktelenek könnyen elérhetik őket - úgy, hogy te ráadásul hozzájárultál.
2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam semmit mégis angol-magyar a facebook...
2011. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy mégsem emiatt van? Nem lehet ellene tenni? Vagy várjunk, míg megoldják?
2011. jún. 22. 11:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Második: köszönöm szépen! töröltem 1-2-t, de igazából semmi olyan nem volt ott. :( csak amiket tényleg használok/használtam. Remélem mielőbb visszaáll a régire.
2011. jún. 22. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem amiatt van. :)

Nekem is angol-magyar a facem mostanába. :S

2011. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan idegesítő, nem? Engem zavar...
2011. jún. 22. 11:39
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor használd angolul. amióta nekem angol nem hányok a magyartól ahogy fogalmazva van ott, és ilyen nyelvváltogatós problémáim sincsenek.
2011. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez is egy lehetőség.
2011. jún. 22. 11:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is félig angol lett a facebookom, de eddig azt hittem, csak nekem :D Mondjuk engem annyira nem zavar, mert tudok angolul, és magyarul amúgy se nagyon tud semmit helyesen kiírni.
2011. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!