Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Beszedtem egy vírust? :S FONTOS!

Beszedtem egy vírust? :S FONTOS!

Figyelt kérdés
kb a multhéten apum fiókjában ugyan ez volt a probléma de gondoltam csak azért csinálta ezt neki mert már nem volt elég tárhely, na az a lényeg hogy amikor beléptem a fiókomba a háttér tiszta sötétkék lett az összes ikon és mappa törlődött csak a parancsikonok maradtak és azok is folyamatosan villognak. Mi lehet ez??? valahogy megmenthetem még azokat a cuccokat amik kitörlődtek vagy nincs remény???
2010. dec. 29. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mentsél le mindent és formázz. De sűrgősen.
2010. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de minden eltűnt csak parancsikonok maradtak! légyszives mond el részletesen mert hülye vagyok a géphez
2010. dec. 29. 21:13
 3/7 A kérdező kommentje:
mmint azt mond el részeltesen hogy mit csináljak , mit mentsek le! köszönöm
2010. dec. 29. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van informatikus haverod, akkor szedjétek ki a vinyót és mentsétek le adatkábellel egy külső vagy másik vinyóra. Ilyenkor mást nem nagyon lehet tenni. Már persze, ha a fertőzés ezt engedi. Ha semmi sem használ, akkor szervíz, de az nem szokott olcsó lenni.
2010. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na fasza.. de honnan jött ez a kiba*zott vírus?
2010. dec. 29. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Van rajta vírusirtó? Ha igen, melyik? Talán a jövőben ne azt használjátok; bár mindegyik beenged ezt-azt.


Próbáld frissíteni és futtatni a vírusirtót, hátha azt engedi...bár nem biztos. :(


Egy hozzáértővel egy Linux CD-n keresztül mentesd ki az adataidat. Én is csak annyit tudok, hogy van olyan Linux CD, ami olyan hatást eredményez, mintha Linux lenne betöltve, és ki lehet elvileg menteni az adatokat. Nem hinném, hogy a zenéitek, képeitek fertőzöttek - én még úgy nem jártam - de vigyázz, mert lehetséges!

2010. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt szed le és írd ki dvd re *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!