Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért istenítik annyira?

Miért istenítik annyira?

Figyelt kérdés
Volt a gépemen nod 32 egy két vírust talált csak meg mindig. most nem rég váltottam avastra és 10x annyi minden megtalált mint a nod. nem is értem akk miért annyira jó a nod32? :D mindenki így nod úgy... közbe nem is olyan jó.
2011. máj. 3. 20:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"A NOD megtalálja a vírusokat, viszont nem csinál vele semmit. Megnyomod, hogy törölje, odamész az file útvonalára, és még mindig ott van. Újraindítás után is. Avast meg le is szedi. És inkább legyen téves riasztás, mint semilyen."


Nem mindegy,hogy honnan töltöd le a programot,és hogy milyet töltessz le...Vannak próbaverziók is,amik nagyon gyengék.

2011. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 milan26 válasza:

A próbaverzió gyakorlatilag a teljes verzió 30 napig működő változata.


Azzal egyetértek, hogy a tört, hamis, kínai stb. verziók nem mérvadóak, de!


Nem feltétlen muszáj tizenezreket fizetni egy szoftverért, amiből egy otthoni felhasználó számára létezik ingyenes, megfelelő alternatíva is.Munkaállomás, cég természetesen vegyen fizetőset.De akkor már inkább norton vagy kaspersky, mintsem nod.Lehet, hogy még a mcafee is jobban megérné. :)

2011. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
En Avira-ra eskuszok. Ingyenes, nem terheli tulzottan a gepet, es az egyik legjobb a talalati aranya.
2011. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 VODKA0710 ***** válasza:

"A NOD megtalálja a vírusokat, viszont nem csinál vele semmit. Megnyomod, hogy törölje, odamész az file útvonalára, és még mindig ott van. Újraindítás után is. Avast meg le is szedi. És inkább legyen téves riasztás, mint semilyen."


Bocs, nem elfelejtettem, hogy ez fizetős, hivatalos változat. Munkahelyen csak ilyet szabad használni.

2011. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Miért távolítaná el a teljes állományt? Ha eltávolítana fertőzött rendszerfájlt csak azt eredményezné, hogy összeomlana a rendszer azonnal, vagy a következő indításkor nem indulna. Ha rendszerfájl fertőzés van akkor csak a káros kódot távolítja el belőle. Te ezt a trójaival kevered, mely ugye más programnak álcázza magát a tudatlan, bizakodó felhasználó meg rákattint! Itt is kibuggyan a hozzá nem értés. Végül is azt szoktam mondani, hogy mindenki a saját hibájából tanuk, csak aztán ne jöjjön ide sírni, hogy mi miért van.


Teljes összehasonlítás:


[link]



[U.I.] Ha valaki okoskodna, hogy; "Az ESET még jó, hogy ezt írja" - Nézze meg a Smart Securityt és a F-Secure Internet Security összehasonlítását...

2011. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 VODKA0710 ***** válasza:
De ezek nem meglevő file-okba másztak rá. Azokat sem tudja kitörölni, amik csak álcázzák magukat. Mondjuk csinálnak ilyen mstwain32.exe, vagy services32.exe vagy drwtsn32.exe file-okat, amik eredetileg nem léteznek. Na, ezeket nem tudta leszedni a NOD. Avast meg ugye egyből lerántotta.
2011. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Na pont sikerült egy avastot és egyéb fos társait megtévesztő programot írnom a múltkor.


[link]


*****



Mi ez, ha nem meggyőző, hogy tényleg a TOPba van az avast, de a top legszarabb közt téves riasztásoknál.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Pont ennek az oldalnak egyik kérdezőjének készült. Hihetetlen :D nem is tudok róla és kártevőt alkotok :D Pedig semmit az égadta világon nem csinál csak visszaszámol, hogy az öregebb gépeknek legyen esélye a felállásra a türelmetlen felhasználóiakkal szemben.
2011. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Meg is találtam

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..


Elnézést, hogy 3ba külön írom. A fent belinkelt a telepítős exe linket tartalmazza az előzőbe bejegyzett pedig már a telepített exe-t. Jól látható közvetlen a készítése után még nem talált semmit, de aztán elszarták :D Komolyan mondtam, hogy false bajnok az avast csak mindenki megy a feje után és szakmailag nem tekint rájuk.

2011. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Manapság mindenhol a NOD32 van! Szinte majdnem minden windows7-es gépen rajta van a NOD32! Képtelenek áttérni az Avast-ra! Pl: Hiába fog kijönni a windows 8 minden gépen csak a windows 7 lesz telepítve! A NOD32 mgagyi! Az Avast sokkal részletesebb! Én egyszer leszedtem a NOD32 onnantól beállt az egész, és alig csinált valamit! Amikor bejött a képernyő kémílő, megmozgattam kijelentkezett(mindig így van) kérte a jelszót beírtam,enter rá és nem csinált semmit! de aikor benyomtam készenléibe belépett és rögtön a készenléti! ztán(nagy nehezen) Leszedtem a NOD32-t és onnantól már magához tért! Az Avast mindent kiír!
2011. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!