Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért "istenítik" úgy a veterát?

Mért "istenítik" úgy a veterát?

Figyelt kérdés

Ismerösök meg haverok mindig mondták hogy vatera így meg úgy meg milyen olcsón vannak dolgok!Meg mindenki azt ajálota!

De én amikor rákerestem dolgokra amit akartam venni mindig bolti áron vagy a felett volt az ára!Nem értem mért vannak úgy oda a vateráért!


2010. dec. 8. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert másolják a külföldi eBay mániát.
2010. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem, szerintem a ritkaságok azok, amiért vaterázni szoktam. De például az elektronika (mobil, PC, notebook stbstb) teljesen a piaci áron van, mi több, gyakran a kikiáltási ár a piaci ár és még erre licitálni... badarság.

Ellenben az e-bayen vettem kamiont, egy kiváló Scaniát, Németországból.

2010. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ki isteníti? utálom, mint a sz@rt, engem ott már 2x átcsesztek, és utána még engem akartak kitiltani, amiért reklamálni mertem, és így a rossz hírüket keltettem, ja és nem én vagyok az egyedüli eset, már van valami vaterás károsultak közössége is, ha jól tudom, de le se merem írni, hogy miként is van ez a vatera-ügy, mert aztán itt "rágalmazok"


de baromira nem az ebay-t másolták, mert ha megnézitek, rengeteg pontban eltér attól

2010. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én sem értem mért szeretik annyira. De a tippem az, hogy azért mert nem ismernek mást, vagy nem tudnak máshonnan rendelni.


Én már vagy 10 éve megcsináltattam a dombornyomott kártyám, és azóta rendelgetek külföldről, és a magyar posta kivételével teljesen biztonságosnak és jónak találom az Ebay-t és társait. kb. 1000 rendelésből 1x volt problémám, akkor pedig fizetett kártérítést a Paypal.


Viszont a Vatera már ránézésre is egy simlis hely.

Nagyon durva amikor látom, hogy azokat a cuccokat, amiket az Ebay-en árulnak kb. 2000Ft-ért (postaköltséggel együtt), azt itthon 5x 10x-es áron hirdetik. A sok ember meg bedől nekik. Ez a weblap a simlisek és az átverők gyűjtőhelye.

2010. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"de baromira nem az ebay-t másolták, mert ha megnézitek, rengeteg pontban eltér attól"


Nem azt mondtam, hogy a vatera másolja az ebay-t, hanem az egyik mániával másolják a másik mániát.

2010. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!