Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mondják, hogy az xbox...

Miért mondják, hogy az xbox 360 slim nem jó, és helyette a PS3-at istenítik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 09:06
1 2
 1/14 a1b2c3 ***** válasza:

Mindenki azt isteníti amije van....


A PS3 magasabb technikai színvonalat képvisel, kényelmesebb funkciói vannak és ingyen van a PS Network.



Az Xbox olcsóbb, lehet törni és a Kinect sokkal jobb mint a PS Move.

2011. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem régen eddig ami konzolom volt az a nagy szürke playstation volt (nem kinevetni :D ). De most megint úgy döntöttem , hogy visszatérnék a konzolhoz csak nem tudom , hogy melyiket érdemes megvenni mert egyikket sem volt lehetőségem kipróbálni.
2011. jún. 9. 09:19
 3/14 anonim válasza:
A sonytól most lopták el az összes PS-es netes felhasználó (77 millió ember) adatait. Maradnék az xbox-nál, bár nem vagyok konzol párti :)
2011. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
playstation (SONY)sokkal jobb minőséget gyárt...(most nem fikázni)nekem PS2-m volt ami 7 évig bírta(vastag mostaniakat kb1 évre tervezték)és úgy tudom hogy a legelsőket tervezik 7 évre...az enyimben közepes strapabíróságú cuccok voltka és volt olyan h 24h lett vele játszva(3an felváltva meg GT4 ben a robot)
2011. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

JA IGEN!

XBOX ELLOPTA A SONYTÓL!!!!

PS2 VOLT AZ ELSŐ KONZOL

(jó tudom a nintendoo de annak a grafikája meg á haggyuk)és ezt az XBOX megróbálta ellopni és sikerült neki,és meg is lovagolta,aztán volt a phantom ami nem járt nagy sikerrel

2011. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az XBOX360-at az vette (mondom vette, múlt időben) aki leginkább flash-elve akarta használni. Az új verziónál viszont ez eléggé nyűgös.

PS3-at az használ, aki tényleg nagyon jó minőséget akar, képben, szolgáltatásban egyaránt (én egyébként szarok arra, hogy lenyúlták az adatokat, magyarhonban úgysincs store és egyebek, mindenki fals adatokkal regisztrált).


Ja, a kinect is a box mellett szól, bár a move szerintem pontosabb (de ezt valamennyi idő után kinövi)

2011. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

11:06


Mielott f.szsagot irsz nezz mar utana a dolgoknak (es tudom, hogy volt ez a hackeleses ugy, csak en enyhen jobban utananeztem a dolgoknak).


Amugy az xbox sem szar, csak ha mar van helyette jobb cucc, akkor miert ne azt vegyuk?

Es a jobb cucc az a PS3.


Es a Kinect nem jobb, mint a Move, mivel semmiben sem hasonlitanak.

2 teljesen mas dologrol beszelunk. Szerintem a vernyomasmero jobb, mint egy repulogep akkor mar.

Es hardcore jatekosoknak a Move jobb, casual jatekosoknak Kinect

2011. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Miért írnék f*szságot? Te is utánaolvashatnál de mindegy :) 11:06os voltam
2011. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azert, mert az a 77 millio sokkal inkabb 10 millio, es meg az a 10 millio adat is hasznalhatatlan.

Engem pl. nem erdekelne, hogy ellopjak a nem tudom milyen adatomat, ha ugy sem tudnak vele mit kezdeni.

2011. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Azért ez elég jó fényt vet a sonyra, nem gondolod? :)
2011. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!