Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért istenítik annyira?

Miért istenítik annyira?

Figyelt kérdés
Volt a gépemen nod 32 egy két vírust talált csak meg mindig. most nem rég váltottam avastra és 10x annyi minden megtalált mint a nod. nem is értem akk miért annyira jó a nod32? :D mindenki így nod úgy... közbe nem is olyan jó.
2011. máj. 3. 20:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ja és jogtiszta volt a nod nem ilyen hamis kódokkal ment.
2011. máj. 3. 20:35
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Régen jó volt a nod,de már eléggé kezd lemaradni..
2011. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Ja,és azért istenítik,mert régen még jó volt,és még sokan kitartanak a nod mellett,mert azthiszik hogy még mindig nagyon zsír meg minden,de ha letöltenék például az avastot,akkor megtalálnának 1-2 sunyi vírust...
2011. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Érdekes, pont fordítva gondolom. Annak idején NOD32 2.7-et használtam kb 2 hónapig. Megtalálta a vírusokat, de eltávolítani nem tudta max csökkentett módban, áttértem az Avastra (4.8). Komoly gondot okozott, hogy mindent vírusnak detektált, és keményen visszafogta a nettet. Aztán jött a Norton Internet Sec. Ide vagy oda az a "Sonar" védelem, velem sem voltam megelégedve a rengeteg téves riasztása miatt (programozó vagyok, sokszor találkoztam téves riasztásokkal) Aztán elkezdtem az ESET Smart Securityt használni, és kellemesen kellett csalódnom. Kicsi gépigény és az antivírus piacon a legkisebb esély vele van a téves elkaranténozásokra. Az ESET termékeket fikázók 99%-a a tört, fixelt, update szerveres ESET felhasználókat jelenti. Az illegálisan használt- és rosszul konfigurált program okozza, valaki nem értené elmagyarázom. Bármelyik független tesztet meglehet nézni, csak értelmezni kell tudni. Nincs hibátlan szoftver, de az ESET a TOP3-ban nonstop bent van, még a többi csak hullámvölgyekben áskálódnak.
2011. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hidd el... Abból a 10ből legalább 8-at alaptalanul jelzett vírusnak... Avast a TOP5 tévesen riasztó antivírusba benne van.
2011. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Téves riasztások

– 73% -kal pontosabb


Az ESET mint az AVAST


Tesztek melyből készült:


VB100, AV.Test, PassMarK, CascadaLABS, AV

2011. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ja mellesleg, az antivírus modulokat sem ártana néha frissíteni... És a többi antivírusokat eltávolítani. Komolyan segíteni akarok, nem fizet nekem egy buznyákot sem az ESET, sőőt évi 15 ezrembe fáj, de még is megéri!!!
2011. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

- 3. vagyok -


Amúgy hébe-hóba lefuttatok több gyártó keresőit is mint pl a Norton Security Scant. És nem találnak semmit... ESET mellé ajánlom a Malwarebytes' Anti-Malware-t, bár ez is sokat téved, mint az avast.

2011. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 VODKA0710 ***** válasza:
A NOD megtalálja a vírusokat, viszont nem csinál vele semmit. Megnyomod, hogy törölje, odamész az file útvonalára, és még mindig ott van. Újraindítás után is. Avast meg le is szedi. És inkább legyen téves riasztás, mint semilyen.
2011. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 milan26 válasza:

Az avast és az a malwarebytes gyakorlatilag a két legelismertebb az ingyenes védelmi szoftverek közül, nem véletlenül.


A comodot és a superantispyware-t kifelejtettétek a fikázásból, ez a másik kettő:)


Nod máskülönben a marketing nevű védelmi modul fejlesztésében jár élen:)

2011. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!