Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Strandolás, szabadtéri úszás...

Strandolás, szabadtéri úszás közben, miért menekülnek be az emberek fedett helyre az eső elől, talán félnek, hogy vizesek lesznek?

Figyelt kérdés
Nem holmi szélviharral kombinált tájfunra gondolok, csak egyszerű záporra. Többször tapasztaltam ezt. Számomra nagyon röhejes :-)

2014. máj. 25. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán nem akarják, hogy a cuccuk is elázzon :)


AMúgy én sem értem :)

2014. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ugy hallottam hogy a vízben te vagy az egyetlen olyan pont ami kiemelkedik a sík vízből ráadásul vizes is vagy így jobban vonzod a villámokat(a villám mindig a legmagasabb pontba csap be)!
2014. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a cikk mindenre választ ad!


[link]


Hozzátenném, ha nem nyári villámlással tarkított esőről van szó, akkor magam sem értem miért mennek ki a vízből :D

2014. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtt Agárdon a popstrandon tőlem 5 méterre csapott agyon egy asszonyt a villám... nah én ezért kotródom nagyon gyorsan fedett helyre...
2014. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De az is érdekes, hogy CSAK a szabadtérből takarodnak befelé az emberek és CSAK a fedél alá. Tehát az már rendben van nekik, ha van tető fölöttük, és közben lehet akár olyan is a medence, hogy félig kinti, félig benti (értelemszerűen a belső felében vannak), vagy akár olyan kinti medence, ami fölött van olyasmi tető mint a perontetős vasúti peronon. Na olyankor miért nem jut eszükbe, hogy még mindig ugyanabban a vízben vannak? HM xD
2020. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!