Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyi változást lehet elérni...

Pianopeti97 kérdése:

Mennyi változást lehet elérni 2 hónapon át mindennap 60 perces úszás után?

Figyelt kérdés
Kicsit vékonyka vagyok,de nem vészesen.Főleg a mell,hát,has,váll és a kar izmomat szeretném némileg izmosabbá tenni.A test alkatom amúgy nem rossz.174 cm és 60 kg vagyok(16 éves fiú).

2014. máj. 24. 12:41
1 2
 1/11 tkodit ***** válasza:
nem sokat. Az úszás nem rossz, de izmosodásra nem hatékony módszer. plusz a kaja mennyisége, és minősége is számít!
2014. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt nem sok. És genetika függő. Pl Cseh Laci sem annyira izmos, pedig nem keveset úszik.
2014. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kár,mert edzőterembe nem szeretek járni, mert szerintem unalmas.De azért köszönöm a válaszokat:)
2014. máj. 24. 14:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg úszni unalmas, de hát nem vagyunk egyformák.:)
2014. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

60 perc úszással 2 hónap alatt igenis sokat tudsz fejlődni.

Egyél majd hozzá normálisan, és nem lesz gond.


Csinálj előtte, és utána képet, ekkor majd meglátod, hogy mennyit ér az úszás. :)

2014. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért mennyit? Aki izmosabb úszó az edz súlyzóval illetve gumiköteles edzésük is van. És írtam, hogy pl Cseh Laci sem izmos, szóval genetikafüggő is.
2014. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tkodit ***** válasza:
A súlyzós edzés nagy ellenállású gyakorlatai, osztott edzéstervvel, és jó étrenddel sem hoznak hatalmas fejlődést két hónap alatt. Akkor az úszástól mit vársz? Nem lenézem az úszást, de ha az erre kitalált sport (testépítés) sem hoz látványos eredményt, akkor miért valami más hozna?
2014. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Mennyit ér?


Sokat, nagyon sokat.

Nekem rengeteg ismerősöm jár úszni, és 60 perc úszással, váltottan, rengeteget lehet fejlődni.

Én is járok mindennap bár csak 30 percet, de ezzel is nagyon szép formát hoztam ki magamból már az első hónap után, szóval ne hallgassál itt a nagy okosokra, irány az uszoda, és váltott stílusokban csináld.

2014. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez betojás. Egy hónap alatt komoly súlyzós edzéssel is 1kg izom jöhet csak. Úszással meg pár deka. Szerinted az nagy változás? Tegyél már be arról az izmos testedről képet hadd lássuk, hogy mekkora kamut nyomatsz. Én is teszek ide majd képet és meglátjuk, hogy ki a hiteles ember. Mert pofázni bármit lehet, főleg névtelenül a neten, de tudod mutatni is tudni kell valamit, nem elég beböfögni baromságokat!
2014. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tkodit ***** válasza:
sandorzsolt: Szerintem fogalmi zavara van a válaszolónak. Nem nézzük le az úszást, de egy komolyan edző embernek máshol kezdődik egy jó forma, mint neked. Segítek: egy 35-ös kar, csenevész kockákkal még nem jó forma.
2014. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!