Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszás segít az alakformálás...

Az úszás segít az alakformálásban?

Figyelt kérdés

Illetve a fogyásban. Nem vagyok kövér, a bmi szerint pont jó vagyok, de én nem érzem jól magam a bőrömben. Ha heti kétszer eljárnék edzőhöz úszni, az segítene ezen a problémán szerintetek?

Mellette lovagolok. Ha ez számít.


2014. máj. 22. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz étrend is kellene, mivel kalória mínuszban tudsz leadni zsírt. De segít a mozgás is.
2014. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Majdnem egy éve úszok, de egyesületben, versenyszerűen, nem hébe-hóba. Rengeteget szélesedett a vállam, kezdek deltásodni, és kezdenek a kockák kirajzolódni a hasamon, bár halványan, mert némi zsír még van rajta. Ezért futok, ettől szépen megy is le.

Ha egyszerre alakformálást, és fogyást akarsz akkor úszás+futás.

Mivel lovagolsz, ezért gyanítom lány vagy, de ha mégsem, akkor ha úszás+futás mellé húzodszkodsz, fekvőzöl, hasprésezel, akkor rövid időn belül szép, természetes izmaid lesznek.

17/F

2014. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, lány vagyok. Igazából úgy fogyni nem akarok, csak normálisan nézzek ki. De megkaptam a választ, amit kerestem. :)

Köszönöm szépen mind a kettőtöknek!!!

2014. máj. 22. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!