Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszással fogytatok?

Hosszúhajú kérdése:

Úszással fogytatok?

Figyelt kérdés
mennyi idő alatt, mennyit?

2014. márc. 8. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az úszás kevés, diétáznod is kell. Figyelj oda mit eszel!
2014. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy értem odafigyelt kajálással - nem napi McDonald's-al értettem :)
2014. márc. 8. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen!

De kilóra nem, sőt. :( (Ennek az az oka, hogy izmosodtam, feszesedtem is.)


Én július óta járok úszni, régebben olyan heti kétszer egy-egy órát úsztam. Most viszont már az elmúlt egy hónapban szinte minden reggel mentem, és olyan 1,5-2 órára. Ez a "durva" izmosodás csak most, ezzel kezdődött meg, de valami hihetetlen gyorsan. Emellett magasodtam két centit - mivel nekem sajnos borzalmas gerincferdülésem volt, és most javult is ezzel. Nem hittem volna ilyen gyors eredményt, de tényleg így van.

Az izom leginkább a karjaimban látszik, meg érződik a combomon és fenekemen, ha megfogom. Eltűnt a kis narancsbőröm is.

Ezen kívül - ez valószínűleg csak optikailag, a tartásom javulása miatt van így - szélesedett a vállam, és végre nem körte, hanem homokóra vagyok. (Centire fogytam lentről, és a derekam is keskenyedett)

Nagyon boldog vagyok, de azt bevallom őszintén, hogy a mérlegre utálok ráállni. Plusz 2-2,5 kilót mutat. :(


De a lényeg, hogy nagyon-nagyon jó az úszás!

2014. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hú, köszönöm! most nagy kedvet csináltál nekem!

mennyi idő után mutatkozott centiben?

2014. márc. 8. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha +2 kiló izmot mutat, annak csak örülni lehet. :D
2014. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kivéve, ha az izom a zsírra megy rá. de eddig nem fogok elmenni, nem megyek minden nap. nem izmot építeni akarok, hanem centit levinni, és nagyon meghozta a kedvem amit olvastam!
2014. márc. 9. 00:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsírt leadni meg csak diéta kérdése.
2014. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de sport is kell, különben izomból is fogyunk
2014. márc. 9. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!