Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nem merekfejest ugrani a...

Nem merekfejest ugrani a vízbe. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

èn sem, 10 évesen fejest ugrottam egy kb 1 méter mély vízba és csak azért éltem túl, mert a lépcsöröl ugrottam, de az orrom betört.

szóval hiába úsztam versenyszerüen, tuti én ugrottam a legszebb fejeseket.

2009. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát cask akart kel lhozzá?
2009. nov. 10. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg víz :)
2009. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem mersz akkor ugorj le a margit hídról, na az normális ha az ember onnan nem mer , nem az hogy 30centit nem mer ugrrani fejjel
2009. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tanítottam a gyerekeknek, hogy a lépcsőfokra kiállítottam őket úgy, hogy a derekukig ért a víz, és onnan kellett fejjel a vízbe dőlniük.(Természetesen a víz felé fordulva, nem a lépcsőfokok fölött). Amikor ment, és biztonságban érezték magukat, akkor mehettek egy lépcsőfokkal feljebb. (két boka összezárva, térd hajlítva, két kéz előrre kinyújtva a fülek mellett, áll leszorítva- semmi exta elrugaszkodás.) Előfordult, hogy több alkalmat is igénybe vett. Amikor már bokáig ért a viz, kis karikát tettem eléjük kb 1 m-re a parttól. Abba kellett nekik beledőlniük. Ha ez is ok, akkor lehet egy kicsit elrugaszkodni a partról. Ha ez megy, és a bátorságod már tudással párosul, akkor mehet a dobogó. De, ha ez nem válik be, akkor hagyd, nem kell feltétlen tudni fejest ugrani. Ezeket ne tartsd cikinek megcsinálni, aki régóta jár usziba látott már éppen elégszer ilyet. Vagy kérd meg egy barátodat, aki csinálja veled. Ketten könnyebb.
2009. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen,telleg csak akarat kell es valaki aki motival,akiben bizol,en meg a nyaron nem mertem fejest ugrani nyaralaskor miutan hazajottem beirtakosztam vizimento kepzesre(uszoedzesekre) es az edzom eroltetes nelkul kerdeszte h szeretnek ugrani?es mondtam h nagyon megszeretnem tanulni elmagyarazta,majd a medence szelerol ugrotam o meg parszor kijavitot majd egyre fejebb mentunk ,es mostmar siman leugrom korol,meg barhonan:d Nagyon bizom az edzomben talan ez is segitett!Probalkozz sok sikert



U.i:Eszmeletlen jo erzes egy sikeres ugras:d

2009. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elég mély a víz, akkor csak gondolj bele hogy mi baj történne,szánd el magad az ugrásra és ugorj(régen én sem mertem salto-t ugrani a vízbe,de a bátyám biztatott és végül sikerült)
2010. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mint én a 8 méteres szikláról (csukd be a szemed és feszitsd eg minden izmod )ennyi az egész
2010. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!