Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Fogyni szeretnék úszással,...

Fogyni szeretnék úszással, milyen módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretném megpróbálni a fogyást úszással! Arra lennék kíváncsi milyen úszással próbálkozzak, mennyi ideig, heti hányszor stb... Minden érdekel! Hétfőnként kézilabda edzsésem és ezen kívül heti 3 max. 4 alkalmam lenne rá.

2012. nov. 19. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem megint eljárogatni úszni. Én az idő függvényében szoktam úszkálni. 50 perc alatt nagyjából megvan 50 hossz. Számomra ez a kényelmes tempó, nem rohanós, kapkodós, de még is fárasztó.

Én jelentős fogyást nem tapasztaltam az úszással sosem, mondjuk nem is akarok csak 4-5 kilótól megszabadulni. Formásodtam, feszesebb lettem, csinosabb, kisimultabb, de jelentősen vékonyabb nem, ezt viszont betudom annak, hogy diétára nem fogtam magam eddig.


Tehát figyelni kell az étkezése. Én heti 3-szor járok, 2-szer 1-1 órára, akkor az olyan 50-60 hosszt jelent és egyszer hétvégén, amikor több időm van, ilyenkor akár 150 hossz is meg van (25 méteres medencében). A lényeg, hogy érezzem, hogy fáradok és úgy jöjjek ki a medencéből, hogy minden porcikámon érezzem, hogy "dolgoztam".

A másik fontos dolog, amit eddig nekem nem sikerült betartanom, de mostantól figyelek rá, hogy úszás előtt egyél valami könnyűt és utána is egy joghurtot, 1-2 zabkekszet, vagy valamit... Így megúszod az úszás utáni brutális éhség érzetet, ami arra késztet hogy azonnal felzabálj egy fél disznót (és ezáltal persze az úszásnak sem lesz haszna). Sok sikert nekünk! :)

2012. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 poiu ***** válasza:
Semmilyet. Az úszás nem fogyaszt. Ússz, ha szeretsz, tök jó, de sajna muszáj abbahagynod a falást.
2012. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!