Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tetszett a 2016-s riói...

Hogyan tetszett a 2016-s riói olimpia?

Figyelt kérdés
A magyar versenyzők teljesítményével mennyire vagytok elégedettek? Kitől vártatok JOBB eredményt illetve ki az aki MEGLEPETÉST okozott? Számomra Kenderesi Tamás"sajtburesz" volt nagyon meglepő. Kár, hogy a női pólósoknak nem sikerült a bronz, Imre Gézának az aranyérem valamint Cseh Lászlótól és Gyurta Danitól többet vártam.KÍVÁNCSIAN VÁROM A VÁLASZOKAT.HAJRÁ MAGYARORSZÁG, HAJRÁ MAGYAROK! ;)

#meglepődés #olimpia.riói
2016. aug. 20. 10:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon reméltem, hogy Cseh Laci aranyat nyer. Annyira megérdemelte volna. Ráadásul nemcsak mi magyarok gondoljuk így, külföldön néztem az olimpiát és itt is remélték, hogy Laci megszerzi élete első olimpiai aranyát. A vívók, úszók nagyon szépen versenyeztek.

Kajakban kár, hogy lényegében egy embere épült az egész csapat. Számomra csalódás volt, hogy majdnem a fele a kajak-kenusok közül nem jutott A-döntőbe.

A vízilabdásoktól kicsit többet vártam. Sajnálom még, hogy lényegében három sportágban szerepeltünk kiválóan. Atlétika is rendben volt, de különben sok sportágban még kvótát sem szereztünk. Tornászaink alig vannak, csapatsportágakban csak vízilabdában volt kvótánk.

Számomra a legnagyobb meglepetés, hogy bizonyos országoknak nagyon nem ment, pl. Lengyelország, Svédország biztos jobbra számított.

2016. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért,vége van?
2016. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
17%
Végre VÉGE! A sok milliomos akik a sportból élnek, valahogy nem tud lekötni. Nagyon sokan lehetnek még jók a sportban, ha lenne pár millcsijük otthon, hogy olyan felszereléseket vegyenek, de ki sem próbálhatják magukat. Ez is a gazdagok kiváltsága. A sulit csak magántanároknál végzik, heti 4-5x edzés, normális családi életet élő emberek ezt nem csinálják.
2016. aug. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem Kenderesi "Sajtburesz" Tamás volt a kedvencem.
2016. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

hoztuk a formánkat általában 8-10 aranyat szerzünk.

Mindig van aki kimagaslik, most Katinka meg Kozák vitte az országot a hátán.


De amúgy hááát... Hosszú vezetett végig és 2. lett hátban, Imre Géza kikapott 14-9ről, a magyar csajok meg az utolsó másodpercben kaptak gólt, pedig 2 perccel vége előtt még 2 góllal vezettünk..


egy kis odafigyeléssel több érmet is kaphattunk volna. Gyurta leszerepelt szépen, viszont láttnuk egy 19 kölyköt aki úgy hogy nem lesz már Phelps csak Ched lesz az ellenfél akár többszörös olimpiai bajnok is lehet.


Vívásban kellene az utánpótlás mert nincs. Remélem kézilabdában kijutunk.


Szóval, ha a magyar átkot végre le tudnánk győzni és nem buknánk mindig a végén el, akkor szép lesz a következő olimpiánk.

2004ben az angolok is csak 9 aranyat szereztek, aztán 2008ban 19, 2012ben 29, most 22 arannyal zárták.


Mi is simán feltudnánk hozni minimum 10 fölé. Meg át kellene venni az amerikai edzésmódszereket. Ők is emberek és nem szabad megelégedni a helyezésekkel lásd Katinka ő se állt meg 2012 után hanem edzett és most az egyik hanem a legjobb női sportoló volt az olimpián!

2016. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nekem csak a közvetítés színvonalával volt bajom…

a többit az előttem szólok már mind leírták.

Büszkék lehetünk rájuk.

Viszont a házigazdákat megelőztük az éremtáblázaton.

Ez hatalmas dolog nekünk. :))



OFF: Az USA első helyének külön gratula, tőlük ez elvárt dolog.

/Eléggé meglepett, hogy 47 aranyuk van.

Úgy látszik náluk még az esélytelen is aranyat vitt haza./

2016. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
persze mivel az Usa kb egy kontinens. ha az eus érmeket vesszük bőven első helyen áll Európa.
2016. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!