Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tetszett a 2016-s riói...

Hogyan tetszett a 2016-s riói olimpia?

Figyelt kérdés
A magyar versenyzők teljesítményével mennyire vagytok elégedettek? Kitől vártatok JOBB eredményt illetve ki az aki MEGLEPETÉST okozott? Számomra Kenderesi Tamás"sajtburesz" volt nagyon meglepő. Kár, hogy a női pólósoknak nem sikerült a bronz, Imre Gézának az aranyérem valamint Cseh Lászlótól és Gyurta Danitól többet vártam.KÍVÁNCSIAN VÁROM A VÁLASZOKAT.HAJRÁ MAGYARORSZÁG, HAJRÁ MAGYAROK! ;)

#meglepődés #olimpia.riói
2016. aug. 20. 10:26
1 2
 1/17 Titusztitusz ***** válasza:
27%
Sehogy...Mivel a legkevésbé sem érdekelt...
2016. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Gyurtától vártam érmet, és a vízilabdázóinktól is, de ez sajnos nem jött össze. Szomorú, hogy Cseh Laci nem tudott aranyat szerezni, de Kenderesi "Sajtburesz" Tamásnak, Hosszú Katinkának és Kapás Boginak nagyon örülök, hogy ilyen eredményeket elértek!
2016. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Mindig nem sikerülhet az arany, ezért Imre Gézát nem hibáztatom, ennek ellenére számomra az a legbosszantóbb. Mert a képességei meg lettek volna hozzá.

Kenderesi egy jelenség, és még úszni is tud. Mindenképp pozitív benyomást keltett.

Hosszú Katika teljesítménye... Hihetetlen.

A lány vízilabdások... 2 másodperccel a vége előtt nem lehet gólt kapni. A büntetőket pedig egy egyértelműen gyengébb csapat is meg tudja nyerni. (Itt nem erről volt szó, de a büntető mindig lutri.)

A fiúktól érmet vártam. Vártam. Ugyanezt tudom elmondani a büntetőkről. Bár ott tényleg a sírból lett visszahozva a meccs, ennyi a pozitívum. Ott sajnos még elfogultság mellett is ki kell mondani, hogy egyszerűen jobb volt Montenegro. Megérdemelték...

Judo és birkózásból még vártam volna érmet, és a férfi kajak-kenu pályán is. Átlagos szereplés összességében. Közepesen elégedett vagyok. Nem volt olyan plusz érem, ami szépíthette volna.

2016. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy megosztottátok a véleményeteket! :)

Szerintem, ha Pars 100%-s állapotban lett volna,akkor megnyerte volna a döntőt.

2016. aug. 20. 10:50
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
A Judo nem a magyarok miatt nem nyertünk érmet, hanem a bírók miatt...
2016. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lőrincz Viktor is megérdemelte volna a bronzot!!
2016. aug. 20. 10:53
 7/17 anonim ***** válasza:
még kajak 4-esben lehet(95%) aranyunk ma, meg birkózásban talán jön egy érem.
2016. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszett,persze kis szerencsével lehetett volna több aranyérmesünk is.Na de,ha azt nézed,hogy 1988-ban 159ország szerepelt az olimpián,most meg 207,akkor törvényszerű,hogy egyre nehezebb érmet szerezni,egyre több arájuk a "jelentkező".
2016. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

A sportolóink előtt le a kalappal, 15 érem, abból 8 arany, 12.hely az éremtáblán, és szerintem ez már nem nagyon fog romlani, meg lehet nézni, milyen nemzetek vannak mögöttünk. Szép volt, lányok, fiúk!


Amivel súlyos problémáim voltak, az a TV közvetítés színvonala.

2016. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk,a férfi sportolónk, szerintem azért csalódást okoztak.A nők viszont kitettek magukért.
2016. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!