Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nem ugy volt h Phelps visszavo...

Nem ugy volt h Phelps visszavonul?

Figyelt kérdés
Arra emlekszem h a mostani Olimpia elott valami ilyesmit nyilatkozott. Esetleg a mostani utan fog?

2016. aug. 10. 05:07
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
A 2008-as pekingi olimpia után(amikor hét aranyat nyert) visszavonult egy időre, Londonban nem is volt ott, de most visszatért. 31 éves, Tokióban nem valószínű hogy ott lesz már.
2016. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Londonban nem is volt ott"


Akkor azt a 4 aranyat és 2 ezüstöt a két szép szeméért kapta 2012-ben ugye???



Meggondolta magát. Másnál is volt már így, nem? Szerintem inkább az alkohol problémái miatt kellett volna abbahagynia (nem önszántából), de talán javult a helyzet.

2016. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az előző hülyeséget írt.


*Íme a javítások:


Phelps a 2012 -es londoni Olimpia után vonult vissza, ahol tehát ott volt. A pekingi Olimpián pedig nem 7, hanem 8 aranyérmet nyert. 2014-ben tért vissza a sportágba és most ott van Rio -ban. A rioi Olimpia után valószínűleg nem folytatja.

2016. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*Mármint az első válaszolónak szólt a javítás.
2016. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem is tudom, hogy hogyan meri erőltetni magát.

Egy rita kötöszöveti betegsége van, ha jól tudom, aminek a külső jelei jól látszanak is rajta. A túl hosszú végtagok, az arc felépítése. De ezen kívül hozzá tartozik a belső kötöszöveti gyengeség, pl. a verőerek gyengesége.

Persze, mondták, hogy állandóan figyelik, meg minden, de akkoris. A legtöbb embernek csak érkatasztrófa után derül ki, hogy ilyen baja volt. Főleg, ha a külső jegyek nem mutatkoznak.


De neki szerencséje volt, jól látszik kívülről, biztos ezért derült ki, mielőtt még az ereinek baja lett volna. Érdekes az is, hogy talán gyógyszert kell szednie, és mégsem mutatódik semmi ki?

2016. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ritka betegség
2016. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó; erről egy linked ha dobnál azt megköszönném.


Igen úgy volt, de aztán visszatért. Viszont az biztos hogy ez az utolsó olimpiája, bár szerintem az is majdnem biztos hogy rió után abbahagyja.

2016. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

22.13.


Még évekkel ezelőtt olvastam, most nem találom. Nem róla volt szó, hanem a betegségről, és iskolapéldának hozták fel.

Még a betegség nevére sem emlékszem, valami ember neve volt, aki észrevette, hogy a külső megjelenés jelent valamit. Meg hogy még tesztelhetetlen, de kb 25%-ban örökletes, és főleg férfiakon jön ki. De voltak nőképek is, akik hasonlóan néztek ki.


Angol nyelvű cikkek voltak. Külön kiemelték, hogy legtöbben azért halnak bele, mert úgy néz ki, hogy szívinfarktusuk van, pedig a főverőerük fala reped meg.


Ha mégis megtalálom, beteszem. Bocs. Azt hittem, tudott dolog.

2016. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
megkerestem, Marfan-szindróma, köszi
2016. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz, a nevet!
2016. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!