Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hangfelvételem van egy "doppin...

Hangfelvételem van egy "dopping ügyről". Ti csinálnátok valamit?

Figyelt kérdés
Tavaly júliusban lent voltam az adott sportág konditermében. lényeg. Ez a terem 2 részből áll, az egyik egy nagyobb rész (itt voltam én), a másik egy kisebb (it pedig az illető élsortoló + a masszőrje). Este fele volt, én egyedül voltam aki ott edzett (nyújtott) + a 2 személy, akik a masszázs miatt voltak ott. Hangfelvételt készítettem arról, hogy olimpikonunk a masszőrjének lebomlási fázisokról, A teszt, B teszt, meg valami fura nevű faktorokról beszél (akárhányszor hallgatom újra, nem tudom felfogni, hogy mi a pöts ez). A hangfelvételből kivehető, hogy ki beszél. Amúgy az illető londonban pont nem lett aranyérmes, inkább nem mondom el, h hanyadik lett, de azért jól tolja. (bár sportága révén talán annyira nem népszerű) segítsetek már légyszi, hogy ezzel mit tudok kezdeni. XD én is sportoló vagyok. nem szeretnék rosszat az adott személynek, vagyis itt most nem ez a fontos. Inkább azt mondja már el valaki hogy ebből hogyan profitálhatnék? Mert azért úgy gondolom, hogy lenne, aki fizet érte, hiszen magyarország tudatában az van, hogy Michael Phelps egy coxos állat, a magyar sportolók pedig mind álszentek, akik tisztán versenyeznek. Illetve még egy kérdés: tényleg nem ez a célom, csak kíváncsiság: ha csak úgy puszta rosszindulatból feltölteném pl a youtub -ra ezt a hangfelvételt, akkor abból lehet valami bajom? (idén töltöttem be a 18-at!!, (ha ez számít, de nem olyan rég)Nem is attól félke, hogy valaki verőembereket küldene rám vagy ilyesmi, csak, hogy jogilag megtehetem/legális? Tavaly óta megvan a felvétel a telefonomon, de nem nagyon foglalkoztatott, csak röhögtem egyet + még 2 ember hallotta, akiket szintén nem nagyon érdekelt, de most újra megtaláltam a felvételt és elgndolkoztam. Ha már megvan akkor kezdenem kell vele valamit. Tippek/ javaslatok? Köszi előre is! (Írhatsz privátban is ha érdekel, de ha lehet akkor vegyük már komolyan, komoly érdeklődőknek örülnék inkább) UI: még valami. a felvételben nincs benne így egzakt, hogy én beoltam magamnak ezt a szert, de teljesen nyilvánvaló, hogy miről van szó :)

2013. aug. 3. 11:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Használj ip elrejtő programokat amikor felrakod. Inkább tárhelyekre rakjad, ne youtube-ra.


Nem hiszem, hogy a blikken kívül ezért fizetne valaki. A magyar sportban ezeket inkább elmaszatolják. A sportorvos pont hut érdekelné meghallgatásra, nem kizárt publikálásra is (ki tudja mi van a felvételen), de nem fizetnének.

2013. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Micsoda egy vamzer gyík vagy... -.-

Ha már be akarsz mártani valakit, legalább legyen tököd.

2013. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Én nem csinálnék semmit, illetve törölném az egészet. Tuti nem zsarolnék meg vele sporolót vagy nem tölteném fel. Undorító, hogy ebből akarsz lóvét szerezni.
2013. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Amikor fejestől hallom, hogy 30-80 millió egy-egy sportoló doppingja ami csak állami pénzből mehet (nincs semmilyen bizonyítékom így bejelentési kötelezettségem sem, jegyzem meg zárójelben), közben nincs pénz képzett (tehát jelenleg nem létező!) dietetikusokra az élsportban, akkor kinyílik a bicska a zsebemben. Talán egy botrány javítana ezen, én nem sajnálnám.


Tanulságos cikk, rágooglizható:


Korrupció? Vagy ez az élsportolóink szakmai támogatása?

2013. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Te is sportoló vagy, nem akarsz neki rosszat, de azért zsarolgatnád.. Gratulálok, undorító féreg! Mellesleg, ha nem beszél konkrétan arról, hogy ő használja, hanem csak szimplán beszélgetnek a szteroidokról, akkor azzal semmire se mész, maximum az ostoba emberek fognak 3napig beszélni róla. Töröld azt a videót mielőtt még egy véletlen baleset ér a sportoló haverjai/rajongói által.
2013. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
2%

kisfiam, te itt kemény témát pendítettél meg...de finoman elszúrtad, mert már a neten van.

ha igaz, valószínűleg az ip címet bemérik, aztán gyerekjáték minden.

tekintve hogy júliustól ez bűncselekmény, és nem is enyhe, te meg itt olimpikonok doppingolásáról irkálsz...jobban tetted volna ha inkább tv zel, és nem írod ki.

de most már viseld a felelősséget, ha lesz vmi bonyodalom belőle.

Amúgy szerintem ez egy kamu kérdés, nagyon unatkozik a kérdező, és próbálja hergelni az itt lévőket.

Sunyi próbálkozás volt:)

2013. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem fog hozzá kimenni a TEK, ezt csak kevesen hiszik el. Lebomlásról meg legális beszélniük, ha használatról nincs szó. Tehát ez csak állóvizet kavarhat fel.
2013. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

T A


ezért is írtam h kamu, főleg h írta, most múlt 18 éves.

bár írni sok mindent lehet, nagyon úgy látszik, csak provokálós kérdés, semmi több!

2013. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem is küldtek már felnyomós képeket. Injekcióként "shot" iható cuccokról, hogy ezzel doppingolnak. :D Volt amikor konkrét versenyzőket akartak hátrányba hozni "bizalmas" információkkal. A téma ettől függetlenül érdekes. Minek költenek doppingra, amikor még az étrendjük is @r? Olimpikonnak adnék emelt dózist kiegészítéssel valamiből, és a sportorvosa nem akar angol cikkeket olvasni?
2013. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Anyadekrol nem csinalsz hangfelvetelt az esti hancurrol? Milyen ember vagy te? Es ha mar van egy ilyen anyagod, akkor miert osztod meg a nagykozonseggel? Mi hasznod van ebbol? Vagy csak megmutattad, hogy milyen ember vagy?


Te egesz eletedben egy ilyen kukucskalo, hallgatozo es az informaciokkal visszaelo genny leszel. Remelem nem leszunk soha szomszedok.


Nem kellene reszt venned valami termeszeti katasztrofaban? Sokat segitenel a fold, emberi lakossaganak.

2013. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!