Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Első maratonhoz milyen edzést,...

Első maratonhoz milyen edzést, étrendet javasoltok?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve hagytam abba a futást. Azóta tornáztam, néha jógáztam, de nem volt elég motivációm kitartani néhány hónapnál tovább. Meg is vagyok hízva, összevissza eszem, és így nem érzem jól magam. Ezért gondoltam, hogy egy őszi maraton megfelelő cél lenne. A étrendhez hozzátartozik, hogy vega vagyok tehát lszi ne írjatok húsos-halas kajákat.

2013. jan. 6. 13:06
 1/5 manor ***** válasza:

Korábban mennyi ideig futottál és milyen szinten? Csak simán le szeretnéd futni a maratont vagy van valami időeredmény elképzelésed is?


A vega témához nem tudok hozzászólni, de szerintem erről rengeteg infót találsz a neten. Most hirtelen erre buktam rá: [link]

2013. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Off/Már bocs, de ha elvagy hízva ne a húsokat mellőzd hanem az édességet -.-"!(Tudnád miből készülnek inkább mennél levágni egy csirkét :D)//Ősz még bőven messze van. Heti 2-3x menny el futni, de mindig növeld a távot. pl. hétfő:6km szerda:4km . péntek:2km majd hetente tegyél rá 500 métert.
2013. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Tájfutottam, heti 2 edzés, hétvégén versenyek. Tizenegynéhány km-nél többet nem futottam. Edzésen 6-8 km-t sokszor, versenyen általában 8-12 km.
2013. jan. 6. 18:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Második: a vega étrendet elvi okokból csinálom, a táplálkozásra és mozgásra való odafigyelést meg az egészségem megőrzése miatt. És nem azt mondtam, hogy túl sok édességet eszem, hanem, hogy összevissza eszem. Ha este 11-kor oldalast ennék, attól nem lennék vékonyabb.
2013. jan. 6. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Edzésterv.

[link]

Elvek, kis segítség.

[link]

Még egy edzés terv.

[link]

2013. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!