Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot javasoltok nekem?

Milyen sportot javasoltok nekem?

Figyelt kérdés

Tudom ez nem így megy,de egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy mit csináljak.Sokáig fociztam(4év),de meguntam így abbahagytam,pedig nem ment rosszul.Aztán Judoztam 3 évig,még versenyeken is voltam az nem volt olyan rossz,de kinőttem a korosztályomból,úgy értem már ne találtam olyat akivel azonos súlycsoportba lettem volna edzésen(voltak 10-12 éves kicsik és 40 éves férfiak,egyik 30kg a másik 100* én meg 65 vagyok.)Aztán ezt is abbahagytam,utóbbi fél évben kosáredzésekre járok,de sajnos akár akármennyire is tetszik ez a sport,ez se nekem való...mindenki olyan magas,sajnos nekem nem adatott meg ez a kiváltság.Úgyhogy most megint ott vagyok,hogy mit sportoljak ? Ha ez segít elmondom a paramétereimet és azokat a tulajdonságokat amiket megalapozottnak tartok magamról. 17 éves vagyok kb. 180cm magas vagyok 67kg vékony de izmos alkatú,gyors vagyok de főleg hosszútávon.Nagy akaraterőm van úgyhogy kitartónak is mondható akár.Labdaérzékem átlagos. Nemtudom ennyit szedtem össze hirtelenjében.Ha valamire szükségetek van akkor leírom.(így utólag visszaolvasva minden 2.dik emberre igaz ez a leírás:D )


Válaszotokat előre is köszönöm



2012. dec. 28. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

judo-ban elég lett volna egy sima klubváltás.

nem csak egy helyen van edzés.

szóval ha az tetszett,akkor keress egy másik judo klubot,vagy menj brazil jiu-jitcu edzésre,ott lesz a korosztályod meg mindenféle súlycsoport is.

rendkívül felkapottak az edzések..

de a japán jiu jitcu is remek választás lehetne judo alapokkal.

2012. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B25 válasza:

Úszás: Régen én is úsztam de abbahagyta ma már sajnálom is

Futás: Vannak direkt futócsapatok. érdeklődj hogy a környékeden nincs-e ilyen

Falmászás: Bár csak ha van a környezetedben erre lehetőség és ezt nagyon be kell gyakorolni

Kajak, Kenu?


Itt van még pár tipp: [link]

2012. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Küzdősportok, harcművészetek?

Attól függ milyen célod van az edzéssel, mit vársz az edzéstől, talán ezt írd le.

2012. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudnám ajánlani az úszást, jó sport.

de ezen kívül futás, amint mondtad, kitartó vagy, szóval mindenképp hosszú távon.

aztán boksz, ha érdekel, és van lehetőséged rá.:) remélem segítettem.:)

2012. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!