Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok Usain Bolt 9.58...

Mit szóltok Usain Bolt 9.58 rekordjához? Meddig lehet ezt javítani?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jó!Nem dopping!Ha ő doppingol akkor Tyson Gay meg Asafa Powell is!Az alkata és izomzata pont jó a 100 méterhez!Neki szurkoltam és tudtam hogy világcsúcs lesz!Remélem még 1-2 tizeddel megfogja javítani a 100 métert!
2009. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Én egy kicsit sajnálom a többieket is.

Tyson Gay 9.71-t futott, majdnem megdöntve az előző világrekordot, és így is teljesen esélytelen volt.

Ettől függetlenül Bolt a kedvenc, neki szurkoltam:)

2009. aug. 18. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
senki nem fogja szerintem de azért nagyon boldog lehetet
2009. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
ameggíg a genetikája engedi és a gyógyszerek fejlődnek^^
2009. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, ne hidd azt, h Bolt tiszta, ő ugyanúgy kokszol, mint a többi, csak egy picivel alapból jobb a többieknél. Amúgy meg ezen még lehet egy-két századot javítani. 100 év múlva ez a rekord már sehol nem lesz. (mármint nem 5 mp-es százra gondolok, hanem mondjuk 9.03ra. ) ki tudja, lehet h lemennek 9 alá is. anno azt mondták, h lehetetlen lemenni 10 alá, azt tessék.
2009. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kox?? Te h*lye vagy b*zd.Ő nem testépítő hanem futó.
2014. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TallandThin Boy ***** válasza:
Az összes élsportoló koxol, nem csak a testépítők.
2014. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!