Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Cseh Laci legyőzte már valaha...

Cseh Laci legyőzte már valaha Phelps-t?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 12:38
 1/3 anonim válasza:
Nem vágom kívülről az ilyeneket, de biztos vagyok benne hogy nem. Pelps 8(!) aranyat nyert a pekingi olimpián... A világon sztem az egyik legjobb úszó, Cseh Laci inkább itthon sztár. És ugyebár M.o és a világ 'kissé' különbözik...
2012. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Versenyen szerintem még nem, de most az Olimpián 400 méter vegyesen 7 századdal verte meg Phelps Cseh Lacit, tehát kb 10 centivel..... ami még 50 méteren is egy nagyon minimális különbség lenne, nem hogy 400 méteren.... most Phelps is 4:11 körül úszott 400 méteren, 4:05-öt meg már úszott Cseh amivel most Aranyérmet is szerezhetett volna! Tehát aki egyáltalán eljut az Olimpiáig az már sztárnak mondhatja magát! Cseh Laci meg már nem egyszer szerzett érmet is!
2012. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hiába ússza le Phelbst, a mezőny állva hagyta őket.


A Cseh Laci mentálisan sajnos gyenge, a kudarc nagyon visszaveti a teljesítményét. (Pekingben is így volt)

2012. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!