Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik a valaha volt leggyorsa...

Melyik a valaha volt leggyorsabb F1 autó? És miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz lenne megmondani, mert bizonyos pályákon a 2004-es Ferrari tartja a körrekordot, valahol a 2005-ös McLaren, máshol meg pl az RB7. Inkább a legjobbat lehetne mondani azt pedig a McLaren MP4-4-es ami 1988-ban ment. 16-ból 15 futamot nyert meg és azt az egyet is csak egy barom lekörözött miatt bukta el...
2012. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Nekem a Mclaren MP4-20.

Mert átgázolt a mezőnyön, ha nem volt gumi, vagy egyéb műszaki probléma.

2012. jan. 14. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az a kedvencem, gyönyörű egy kocsi volt de sajnos sokszor megadta magát Kimi alatt:(
2012. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Szívás.

2012. jan. 15. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokáig a McLaren MP4-14 (1999-ből) volt a végsebességi csúcstartó sok pályán. Azóta a szabálymódosítások miatt szinte csak lassultak az autók, nem tudom, manapság mi a helyzet.

Régebben a turbós versenyautók is tudtak ám döngetni (némelyik szerintem a mai, erősen visszafogott teljesítményű kocsiknál is gyorsabb lenne), olyannyira, hogy az iszonyú tempójukból fakadó balesetek miatt lettek betiltva.

2012. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Trabant. Szív, szuszog, s baszik menni. A lényeg, hogy előtte a célvonalban kell megállni, ha mindenki ott van, akkor rá lehet gyújtani.
2012. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azok a turbós gépek valóban brutálisak voltak de a motor nem minden. Aerodinamikában, mechanikában stb sokkal gyengébbek. Példának okáért nézzünk meg 2 rekordokat döntögető kocsit. Ferrari F2004 és Red Bull RB7. Előbbi 1000 lóerős vadállat, utóbbi csak egy szerény v8-as mégis a legtöbb pályán simán másodperceket adna a Ferrarinak.
2012. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem a ferrari f2004-nél soha nem is lesz gyorsabb autó.

http://www.youtube.com/watch?v=6l_uhy8NEWc

a tavalyi red bull csak a befúlyt difi miatt volt gyors

2012. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És a befújt difivel gyorsnak lenni nem ér vagy mi?:D
2012. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!