Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Barabus TKR"? Ez mi?

"Barabus TKR"? Ez mi?

Figyelt kérdés
Nos hallotam a leggyorsabb kocsikrol hogy 1.Bugatti Veyron 16.4 Super Sport 2. Hennessey Venom GT 3.Koenigsegg Agera R.. De most olvastam valamit hogy valami "Barabus TKR" 270mph-s sebességel megy, ami a bugatti SS 267mp/h-t le előzi.. Nos ezt most valaki kitalálta hogy ennyivel megy el?(Nem kellenek az idétlen válaszok hogy: Jaj neked soha nem lsesz ilyen kocsid, ne törődj ilyennel vegyél egy skodát stb.. Csak érdeklődésből kérdem.Ha van helyesírási hiba bocs)
2011. nov. 27. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Nem hallottam ilyen autóról. Azt viszont tudom hogy a leggyorsabb autó a világon 1216km/h tudott.

Úgyhogy elmehet a fa...ba a Bugatti is meg a Barbus is.

Ezt a sebességet már a 2világháorú előtt túllépték.


[link]

2011. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként a Google rengeteg találatot ad erre a kifejezésre.

2011. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem "barabus", hanem Brabus, Mercedes tuningműhely.

[link]

2011. nov. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves #3, ajánlanám a linket a második hozzászólásban. Én is elgondolkodtam, mert nem ismertem ezt a céget, de nincs közük a Brabus-hoz.
2011. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!