Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mindig ilyen rosszak vagyunk...

Mindig ilyen rosszak vagyunk úszásból az Olimpián?

Figyelt kérdés
Amik eddig voltak számok egy-két negyedik hely elvétve de kb a döntőbe bese kerülnek az úszóink.Én tudtam rosszul ,hogy jobbak voltak vagy csak az eddigi számok nem voltak az erősségeik?

2012. júl. 29. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
En is ezt akartam kerdezni,hogy miert van ez ??!! Csomo vilagbajnokunk van es olyan rosszak vagyunk...Nagyon szomoru vagyok..:(
2012. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak Cseh Laci nem hozta az elvárhatót, Gyurta meg abszolút felülteljesített 100-on.
2012. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj hogy Cseh Laci nagyon elszúrta a dolgot, Gyurta meg mindent belead ami csak kitelik tőle. Az elöző olimpián mindig összejött Cseh Lacinak az érem igaz csak ezüst mert a Phelps gyorsabb volt nála de most is annyira elvoltak egymással hogy mindketten lecsúsztak a mélypontra, és nem figyeltek oda az időre, mert arra kellett volna. Hát ez van most ugye kiderült a vívásból összejött egy arany amire senki nem számított, akkor még ott van az Atlétika amibe elméletileg van esélyes, akkor a kajak, kenu, evezés onnan is jöhet, a lövészetnél is van esély. De én inkább a vizi labdásokon csalódtam nagyot, mi abba a királyak vagyunk, oké hogy volt már vereségünk kisebb nagyobb bajnokságokon de azért szerintem össze lehetett volna hozni.
2012. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
cseh laci kicsit elszámolta magát de semmi gond nincs ott lesz még a 200 vegyes és a 200 pillangó javítani. gyurta elképesztő formában van ez látszik, 200 mellen nagy meglepetés lenne ha nem ő nyerne. a többi versenyző meg sajna ennyit tud, ez nem EB itt vannak az amerikaiak ausztrálok kínaiak japánok
2012. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Tavalyi Shanghaiban rendezendő világbajnokságon egy magyar aranyérem volt. (Gyurta Dani nyerte 200 mellen). EB-n nagyon jók voltunk, viszont az úszásban USA, Ausztralia, Kína és Japán pokolian erős. Szerintem az úszok nagyon jól szerepelnek, szinte mindegyik számban van magyar ami nagy szó, mert komoly szinteket kell úszni a részvételért is. Esélyeink még vannak döntőre és remélhetőleg pár érem is lesz.
2012. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A a vízilabdásokban én is sok reményt látok de amit ma műveltek az eléggé leheozó volt..De én reménykedem ,hogy ez csak kezdeti zavartságnak köszönhető és össze szedik magukat a fiúk!:D Minimum ezüstöt illendő lenne elérni!:)
2012. júl. 29. 23:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen igazi aranyesélyesünk Gyurta Dani 200 mellen. Mellette éremesélyes Cseh Laci 200 vegyesen, Biczó Bence és Cseh Laci 200 pillangón, Bernek Péter 200 háton, Hosszú Katinka 200 vegyesen és 200 pillangón, Kis Gergő 1500 gyorson és Kapás Boglárka 800 gyorson. Pontszerzésre esélyes még Verrasztó Evelin 200 vegyesen, Jakabos Zsuzsanna 200 pillangón, Risztov Éva 800 gyorson és a női 4x200 gyorsváltó.
2012. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Cseh Laci elszúta. Ő nyilatkozta, hogy még maradt benne energia. Hogy miért nem adta ki?...

Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy "mindig" rosszak vagyunk úszásból. Talán nem ártana a kérdésfeltetőnek tanulmányoznia az olimpiák éremtáblázatát.

2012. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem történt még semmi tragédia, Cseh elszúrta az első napon, de az se volt egy biztos aranyérem (sőt!), és még javíthat.
2012. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vízilabdát nem kell temetni szerbek ellen direkt nem erőltették meg magukat de a 8-3 állás és az ottani impotens támadójáték aggasztó
2012. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!