Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mindig ilyen rosszak vagyunk...

Mindig ilyen rosszak vagyunk úszásból az Olimpián?

Figyelt kérdés
Amik eddig voltak számok egy-két negyedik hely elvétve de kb a döntőbe bese kerülnek az úszóink.Én tudtam rosszul ,hogy jobbak voltak vagy csak az eddigi számok nem voltak az erősségeik?

2012. júl. 29. 22:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Igen jobbak voltak Pekingben egyesek, például Cseh Laci hiszen mindhárom számában ezüstöt hozott haza. Most meg? 400 vegyesen és 200 pillangón döntőbe sem jutott. Ő szerepel inkább le. Hosszú Katinka ügyes, mert most úszott először olimpiai döntőt, úgyhogy ez a negyedik hely szép tőle, és még ő is indul két számban. Gyurta Dani 100 mellen negyedik lett, majdnem dobogós, pedig nem az a fő száma. Most meg elsőként jutott a középdöntőbe. Tőle remélhetünk érme, akár a legfényesebbet. Ő azért az úszók becsületét megmenti. Kapács Boglárka döntős lehet 800 gyorson, mert megnyerte az EB-t júniusban, akár érem is lehet.
2012. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Most nyertünk egy aranyat nem elég? :D
2012. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Cseh Lacitól is sokat várnak még a 200 vegyesen. Beúszta magát a legjobb idővel az elődöntőbe, azt csiripelik, hogy kicsit összeszedte magát. Ma este meglátjuk! :)

Én Katinkától vártam egy kicsit többet, illetve a mai Gyurtát egyenesen kötelezőnek éreztem és össze is jött. Jobban izgultam szerintem én ebben a 2 percben, mint ő valaha is, meglehetősen gyorsan elfogyott a jégkrémem közben! :)


A férfi vizilabda nagyon nagy csalódás számomra. Mintha túl elbízták volna magukat. Azt mondták nyerni mennek és erre (én azt hittem) minden esélyük meg is van/volt, de amit ezen a két meccsen műveltek, számomra csalódás volt. Remélem összeszedik még magukat!

A lányokról viszont én sosem hallottam túl jókat eddig, ehhez képest most viszonylag szépen játszottak. :)

2012. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyurta aranyérme 200-on nekem egyértelmű volt, 100-on pedig már ez is nagy javulás neki, ő szerintem teljesen rendben volt. Igazából rajta kívül csak Cseh Laci éremesélyes, de kegyetlenül elszúrta...reménykedjünk a mai 200 vegyesben. Európai szinten idén a legjobban voltunk, 26 éremmel Debrecenben, de ez Olimpia...Ázsiaiakkal és Amerikaiakkal.
2012. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!