Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ez okés?

Szerintetek ez okés?

Figyelt kérdés
itt a sportszezon, focimeccs minden este és én ezt magasról leszarom, viszont az osztályban mindenki csak ezt a témát barmolja hogy ki fog nyerni és ki nem... De most komolyan, ki a fene nézi azokat a pályán köpködve rohangáló tahó ribancokat akik egy pofontól összeesnek hogy már a mentő viszi el másnapra begipszelt lábbal jelenik meg, ezerszer izgalmasabb 3 órás Green Day koncert felvételt nézni mint ezt a rettenetes sportot, ha más sport akkor inkább a kosárlabda Hajrá Chicago Bulls!!!

2012. ápr. 19. 21:11
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem kell mindenkinek ugyanazért rajongania. Ha nem szereted, ne nézd. Ennyi.
2012. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem mondták: ha nem érdekel, ne nézd. Sokan szeretik (én is), de érthető, ha másokat untat a dolog. Ezzel az erővel a kosárlabdára is lehetne mondani, hogy a tirpák, pénzéhes, agresszív, nagyképű szteroid-fekák sportja...de nem mondom. :)
2012. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én osztályomban is ez a helyzet. Én is utálom a focit. Indokolnám is. Először is az a sok pénz amit belefektetnek egy ilyen marhaságba, ahelyett, hogy odaadják a rászoruló országoknak(nem feltétlenül Magyar országra gondoltam). Aztán a szurkolókat sem értem. Több millióan nézik azt, hogy 22 ember egy bőrdarabot rúg össze-vissza. Mondjuk maga a játék még lehet is szórakoztató, én is néha focizok, de nem nézem. Ez olyan mint ha több millió ember azt nézné, hogy egy adott idő alatt ki szarik a legtöbbet és ezen izgulják magukat halálra...


"Mi a jó abban, hogy több százezren nézik, ahogy csapatok futnak egy labda után, amit össze-vissza rugdosnak? Játszani még talán megértem, néha-néha én is el vagyok vele, de spec. én 5 perc után megunom a nézését. Főleg, ha az egész tényleg csak átlagos labda passzolgatásból, meg néha kapura rúgásból áll, és semmi ilyen komolyabb dolog nincs benne, amitől felkapja az ember a fejét (pl. pálya másik végéből berúgja, stb.)."


Na lehet szépen piros pacsizni, mert ez a szokás. :)

2012. máj. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én is hasonlóképp gondolkozom, a focit több okból sem szeretem:

1. Unalmas (nézni legalábbis), 90 percen át szinte semmi nem történik.

2. Kitúrja a többi sportot. Mindenki a fociért van úgy oda, még a huszadrangú futballmérkőzéseket is leadja valamilyen sportcsatorna, közben pl az NBA döntőkből (a nagydöntőket kivéve) csak minden 2-3. meccset adtak le. Logika? ugyan már!


De nem csak a televízióban érvényesül a foci hódító ereje. Gyakorlatilag nincs olyan hely, ahonnan ne lenne max 3 sarokra egy focipálya (még ha csak ilyen egyszerű utcai is). Mindeközben pl. teniszezni idehaza luxus sportnak számít, más országokban vannak szabad teniszpályák, nálunk még az se igen.


Ugyanakkor érthető okokból népszerű sport a foci, és az egyik, hogy egyszerű. Nem igényel különösebb felkészülést, bárki tud játszani, csak rugdosni kell egy labdát. Illetve kellékekből sem kell sok, csak egy labda kell, néhány ember, és egy jobbára egyenes felület. Még kapu sem kell feltétlenül, megoldható okosban az is. A foci tipikusan az a sport, amit bárki bárhol tud játszani. Ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy nézni rendkívül unalmas.


Én maradok a kosárlabdánál (ha már teniszezni nincs lehetőségem), a felsoroltak ellenére egy oka van, hogy nem focizok: Elég botlábú vagyok, ami a focit illeti :)

2012. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

SZerintem a kosár sokkal izgalmasabb mint a foci(legalábbis nézni), ott minden 2. támadás pontot ér- de nem csak egy-két féle módon szerezhetnek pontot, büntető, tripla, zsákolás, +1ek, stb

-egy focimeccsen hányszor fordul elő hogy valakik átveszik a vezetést?:D Max. 2x, míg a kosárban vagy 30x. (Magyarul fociban ha két góllal vezetnek, szinte lehetetlen visszahozni:s)

-sokkal korrektebb sport a kosár mint a foci(ott ha megvolt a 3 csere és utána sérül le valaki akkor emberhátrányba kerülnek- ez mekkora baromság, nem?), és a bírói ítéletet is megváltoztatják a videó újranézése után

-a kosárban a legnagyobb sztárok sem játsszák végig a 48(európában 40) percet, mert folyamatosan játszanak- nem úgy mint a fociban, hogy a meccs felén csak ácsorog a játékos


És ezekre az érvekre reagál az átlag közép-európai azzal, hogy: Jóvan, de kinek van kedve négyméteres benga négereket nézni ahogy ugrálnak?

2012. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ő.. de, a sztárjátékosok rendszerint végigjátsszák a meccseket, elég ritka, hogy nem :)


De egyébként neked adok igazat.

2012. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Például az idei év legjobb játékosa (Lebron james) is csak 38 perc körül játszott meccsenként, így értettem hogy nem játssza végig:)
2012. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Átlagosan, de azért nem kevés meccset végigjátszott.
2012. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De vegyük hozzá hogy az gáz ha egy profi focista nem játssza végig a meccset, az nba-ben meg nagyon ritka az ilyen:D
2012. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne hallgass ratyi zenekarokat, csak a Slipknot :)
2018. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!