Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van 40 nap. Minden okés lesz?

Van 40 nap. Minden okés lesz?

Figyelt kérdés

Szóval van 40 napom arra, hogy kicsit formába lendüljek, eléggé vaskos vagyok. (lány)Összesen 5 kilótól szeretnék megszabadulni. Sikerülhet e így?

--> sport: heti 5x 1 óra kocogás

naponta torna(aerobik)min 2 órás

3hulahoppkarika, sok séta

étkezés: sok víz, gyümölcs, zöldség, és tejtermék, tk dolgok

édesség, cukor, fehér liszt mellőzve. utána néha egy rétes, vagy nem tudom, csak egy példát mondtam

tehát ez idő alatt csak egészséges kaják, semmi elcsábulás

sikerülhet? egyéb tipp? a lábaimon szeretnék sokat vékonyítani


2010. júl. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ezt tényleg végigcsinálod, akkor biztos, hogy le fog menni az 5 kiló :)

1-2 tanácsom viszont van:

A 2 óra torna + 1 óra futás sok egy napra. Ezt így pár nap után nem fogod bírni. Az pedig nem jó, ha utána napokig nem tudsz edzeni fáradság, esetleg sérülés miatt. Javasolnám, hogy tarts könnyű, közepes és nehéz napokat felváltva, és a héten belefér egy pihenőnap is, hogy a tested regenerálódni tudjon.


Fontos, hogy egy rövid intenzív edzés sokkal többet ér mint egy hosszú, laza edzés.


Sok sikert :)

2010. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2010. júl. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!