Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik sorozat a jobb a forma...

Melyik sorozat a jobb a forma 1 vagy az indycar?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 18:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is elég egyértelmű a dolgot. Meg kell nézni a két legutóbbi versenyt, Kína vs Long Beach. Az IndyCarban egy körben volt annyi akció mint az egész kínai gp-n. És ott még nincs is drs meg egyé mű dolgok hogy látványosabbá tegyék a versenyt. :)
2012. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
0%
Az Indy egy unalmas szar. Bár nem minden pálya ovális de legtöbbször akkor is csak esztelen körözés az egész. Ha nincs egy csattanás törés zúzás akkor nem is érdekelne senkit. Amcsiknak pont jó. Európai szemmel az F1 az autós sport királya.
2012. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Az F1 egy unalmas kakkancs rakás, csak akkor van előzés ha a csapat rászól valakire, hogy engedje el a másikat. Két óra nulla történéssel. Kínába is mi történt, egy előzést nem tudok felidézni, Rosberg elindult az első helyről és befutott az első helyen. Az ilyen 12 éves i love kimis pólóban feszítő agymosott tinilányoknak persze az F1 az isten, de ha a sportértékét nézzük egy hatalmas nulla. Egy megtervezett show celebekkel.
2012. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Az indycar egy unalmas semmi... F1-ben vannak a legjobb pilótak, ha egy F1-es pilóta most indycarba lenne, simán ott lenne az elsők között, de egy indycaros pilóta semmit se érne az F1ben!
2012. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

vortex123 válasza:

Ott van Birka. Az F1-ben egy sereghajtó Williamssel hozta azt amit az Indyben a legjobb technikával. Ez jól demonstrálja a különbségeket. ;)

2012. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Azoknak akik itt szájalnak,hogy az F1-ben vannak a legjobb a versenyzők ajánlom a mai F1 futamot. Egy futottak még kategóriás rali versenyző ment át a fél mezőnyön minden nehézség nélkül. Ez ám a színvonal :P
2012. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
61%

#26

Akkor a "futottak még" versenyző sok ilyet csináljon még.. :) Na de komolyan: teljesítmény tekintetében Kimi és csapattársa Grosjean igen szépet mutatott. Miért nem sikerült ez másoknak? De mindegy is. Néztem az Indy-s Long Beach-i versenyt, de nekem az nagyon műanyag még annak ellenére is, hogy amúgy szoktam nézni ha időm engedi.. max utólag. Itt nem karattyolja mindenki a végeredményt, így egy hét szünettel is megnézhetem. De komolyan unalmasabb volt számomra mint az F1. De van azért ellen példa is, elismerem... csak ritkábban. Most ott tartunk, ahol már régen. Négy futam és négy győztes az F1-ben. Ez azért tök jó szerintem. Barichello meg most ugyanott versenyez, ahol az F1-ben abbahagyta. Bár hagyjunk időt neki, szoknia kell a kocsit. Sato-tól majd tanulgathat.. :))))

2012. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

#27

Nekem az szuper izgalmas versenyről nem egy rajt-cél győzelem jut eszembe néhány műelőzéssel megfűszerezve. Az IndyCar-ban nagyon jó versenyek vannak annak ellenére, hogy ott gyakran vissza kell venniük, mert az új mocik előszeretettel füstölnek el, míg az f1-ben az ezer éves V8-asok bírják a strapát, de még így is jóval látványosabb csatákat, előzéseket lehet látni az Indyben, az F1-ben meg megy a zónában az elengedősdi, azon kívül egy darab manőver nem volt ma. Szóval lehet ezt akárhogy ragozni, én inkább nézek igazi versenyzést mint celebparádét háborús övezetben meg kamu előzéseket.

2012. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

#28


Oké, igazad van, vannak műbalhék a Forma-1-ben, de azért remek kis csatákat látok ott. És ami még az Indy ellen szól, hogy nincs magyar kommentár, ami jó lenne. Komolyan többen néznék Magyarországon is... Mert angol tudás ide-angol tudás oda, az mégis csak jobb lenne. Tavaly kicsit elegem volt a Forma-1-ből, de most van remény, hogy visszakapom a "játékom" azzal, hogy kiegyenlítettebb eddig a verseny. Félre ne érts, én nem vagyok az Indy ellen, mindkettő jó a maga nemében, de közelebb áll az F1 hozzám. Meg lehet győzni, nem vagyok bigott F1-es rajongó, de nem szükséges, látom, nézem mindkettőt. Bár megnézném Franchittit, Castroneves-t F1-ben, éppen úgy mint Vettelt, Hamiltont Indy-ben.. Vicces lenne. :D

2012. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

#29

Van magyar kommentár a sportklubon. És nem is rossz. Jobb mint makogós Wéber meg Mezei Dönci.

2012. ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!