Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1 fanok! Mit gondoltok...

F1 fanok! Mit gondoltok Bahreinról? Veszélyes lenne megtartani?

Figyelt kérdés
Mert hát az utóbbi időben már rendesen tüntetnek az F1 ellen is.

2012. ápr. 10. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Naponta lemészárolnak több szár embert! Szerinted veszélyes lenne? ;)
2012. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolom igen... sajnos! Bele se merek gondolni abba, hogy mi van, ha egy pilótát talál meg egy csapat felkelő... Ez szörnyű! :(
2012. ápr. 10. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha egy szerelőt, vagy egy újságírót találnak be az nem szörnyű. Gyomorforgató hogy mekkora féreg vagy.
2012. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyértuen veszélyes és biztos hogy nem is lessz ott futam ebben az évben akárki akár mit mondhat..
2012. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, jó pilóták... De őket biztos, hogy rendesen őriznék, akár jobban is mint Brazíliában. Na de azért én legalábbis, nem szívesen nézném meg, hogy bárkit is élő egyenes adásban megölnének (legyen az szerelő, pályamunkás vagy csak egy egyszerű néző).
2012. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan lenne Bahreinbe menni, mint ha öngyilkos lennék.
2012. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
320 mellett is öngyilkosság elözni mégis csinálják igy lesz verseny is! mclarenesek bejelentették hogy páncélozott limuzinnal fogják majd szállitani a versenyzőiket!
2012. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen és azt a páncélozott limuzint vegye körül még1 réteg páncélozott limuzin. Nem értem miért kell játszani az F1 (!) "életével". Remélem a pályát legalább 2-3000 rendőr körülveszi (mármint az egész helyszínt), nagyon alapos átvizsgálás a nézőknek, és folyamatos készenlét. Ki tudja kit kapnak le egy sniperrel. A dobogó erkélyt plexivel elkeríteni, és ha ez mind meglesz, indulhat a futam.
2012. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nemtudom minek kell az idiota eclestone-nak mindig okoskodnia.. majd valakit jol fejbe lonek aztán magyarázhassa ..
2012. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!