Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mennyit lehet fejlődni 1,5...

Mennyit lehet fejlődni 1,5 hét alatt futásban?

Figyelt kérdés
Futóversenyre kell mennem kötelező jelleggel. 2000m lemértem 14perc alatt futom le (kocogás,séta)lehet ezen javítani 1,5 hét alatt
2011. márc. 29. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Lehet fejlődni, de nem sokat. Rendszeresen edzeni kell, mint minden sportnál.

2011. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azrt lehet,ha minden nap futsz,sztem 3500 meglehet ha odateszed mgad.fuss minden nap,es noveld az intenzitast ,es ugyelj a tapanyagbevitelre hogy legyen energiad futni,sokat szamit.

Mellesleg a 2000m 14perc alatt nem valami jo.Nekem utoljara mikor futnom kellet 3400metert futottam 12perc alatt,es voltak tolem jobbak is.Bár igaz h ezek mind sportemberek voltak,velem egyut ,akiknek a sport az eleteuk ,szal az mas ha egy atlagember fut.

2011. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elég sokat lehet fejlődni.
2011. márc. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne hallgass a többi agyalágyultra!! felére csökkentheted!! ha keményen edzessz!
2011. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden nap lefutod egyszer (2 pihenő napot tartasszegy héten) - minden nap lefutod egyszer teljes erődből akkor másfél hét után már hét perc re nyomhatod ha tényleg jól csinálod legjobb tudásod szerint! sok sikert szurkolok
2011. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!