Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gulyás Michelle és Milák...

Gulyás Michelle és Milák Kristóf összeillenek?

Figyelt kérdés
Két olimpiai bajnok, nagyjából egyidősek is, mit gondoltok?

aug. 18. 17:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Más meg világsztárt, instan van nem 100k hanem 100 millió követője és 100 millió dolláros vagyona. Sok embernek. Biztos van más is aki elszállt, de többen normálisak

Ez meg átlagemberezik, meg rajongózik…

Ha én Angelina Jolie lennék, akkor sem mondanék olyat, hogy jöttek az átlagemberek, rajongók..

Eleve egy értelmes ember tudja hogy kva ciki így nyilatkozni.

Dehát melák nem az, ez már a buta fején látszik.


Csak a nyalizast hagynak abba az emberek, vagy nyalizzanak egy normális embernek.

tegnapelőtt 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:

Milák egy melák. Egy komplexusos beszélni nem tudó suttyó.

Ennyi a lényeg

Értelmes nők felismerik.

Remélem a hanyagsága miatt hamar vége lesz a sportolói életének és utána soha többet nem hall róla senki

Undorító ember.

tegnap 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:

Ez most komoly hogy Kristóf csak úszókkal van és ezek a férfias testű csajok jönnek be neki????!

Hát most nagyon nagyot csalódtam.

Nem mintha pestiként valaha láttam volna bárhol, a városban, vagy buliban, lehet hogy fuckboy meg bunkó de én egy éjszakára elfogadtam volna a kis fuckboyt Hahaha

Aztán össze törtem volna a kis szivét

Itt is azért kerestem rá hátha van róla valami pletyka nőkkel kapcsolatban

De ha a férfias test jön be neki egy nőn, akkor egészségére.

tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

De gaz ez…..

pont az ilyen típusú csajrol volt itt szó

Te nem láttad hogy miket írtunk le róla? Nem latod hogy az értelmes no látja hogy ez a típus kapcarongykent kezeli a nőket? ……

Amúgy zacskó kellene a fejéhez sztem.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!