Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gulyás Michelle és Milák...

Gulyás Michelle és Milák Kristóf összeillenek?

Figyelt kérdés
Két olimpiai bajnok, nagyjából egyidősek is, mit gondoltok?

aug. 18. 17:39
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
#20 Lehet tudni melyik két úszó volt az akivel hírbe hozták?
szept. 13. 13:08
 22/44 anonim ***** válasza:

Senanszky Petra

Novoszath Melinda

szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Huha.

Egyiket sem ismerem.

Ők nem világmegváltó úszók ugye. ???

Na persze attól még lehet szép testük.

szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Megnéztem.

A Petrus az nem piskóta az biztos.

szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

[link]


Hááát

Nem is egy bombanő típus

Átlag szomszédlany szerintem

De amúgy fura, lehet hogy aki ezt írta összekeverte őket mert van egy tesoja akit melák követett meg az olimpia alatt de már kikovette….:D érdekes

szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

23 mert egy úszó megváltja a világot? 😂

Amúgy jah, nem is értem hogy aki nem dobogós vagy nem tud legalább EB-t vagy VB-t nyerni az miért nem hagyja abba…..

nekem kva ciki lenne ha csak kijárogatnék az olimpiára mint pl telegdy vagy Jakabos, vagy sorolhatnám még…..


Amúgy ha férfi lennék, én fixen nem tudnék együtt lenni egy úszóval, zavarna a sok izom meg az hogy tényleg nulla melluk van. Nincs is női testük már….

szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Na igen.

Mondjuk úgy kimenni egy Olimpiára, vagy bármilyen nagyobb versenyre, hogy tudni azt, hogy ha minden a legjobban sikerül, akkor is csak legfeljebb 8.-dig, vagy az felett lehetek, ez így elég ciki.

Telegdy az nem egy nagy szám. Ők arra hajtottak, hogy pár év múlva majd a gyerekeiknek eltudják mondani, hogy mindketten mint szülők kinn voltak a 2024' es Olimpián.

szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Most utánanéztem jobban ennek a telegdynek, 28 éves és magyar bajnokságot nyert vagy 3x amúgy csak az van a wikin hogy 26. lett, nem jutott döntőbe, 15. lett, 30. lett.


Komolyan van ilyen sportoló aki úgy el hogy azért utazik folyton VB-re meg olimpiára hogy 26. legyen és csak magyar bajnokságot nyerjen 3x? 🤣🤣🤣


És mindig mondja a sok nyalizo ember hogy jajj már olimpiára is kijutni nagy szó.

Jah hat végül is az utolsó helyeket is meg kell tölteni. Ez kva ciki basszus.

És az ilyenek miből élnek?

Azért kapjak a pénzt valahonnan egész évben(nem tudom honnan) hogy 26.-ok legyenek egész életükben?

Az kemény.

szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

A Bogi meg védi őt.

Hát hiszen ez Olimpia.

Itt már a részvétel is nagy szó.

Ez nem egy vidéki halászlé kupa. Ez Olompia.

Hát mit gondoltok. 🤭

szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Szerintem a Telegdy úszni is azért kezdett eleve, hogy a Kapás Bogit felszedhesse. Végül is bejött neki, szóval...
szept. 13. 22:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!