Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gulyás Michelle és Milák...

Gulyás Michelle és Milák Kristóf összeillenek?

Figyelt kérdés
Két olimpiai bajnok, nagyjából egyidősek is, mit gondoltok?

aug. 18. 17:39
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Több interjúból idéztem

YouTube-on fent van az összes

aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
69%

10.

Nem kell ezt mondani.

Sugárzik belőle.

Ahogy a kis Késely Ajna mondta, hogy ő soha nem lessz világmegváltó úszó, hát a Milák meg pont ezt hiszi magáról.

aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként igen.
aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
21%

Attól biztos elszáll az ember ha van már több száz millió forintja… nyilván ez durva érzés lehet főleg ha szegény családból jön valaki mint ő

Ezért nem kellene kisfiúk zsebébe ennyi pénzt tömni mert ez lesz a vége


Ettől függetlenül az intelligens normális emberek még megtanulják ezt is kezelni, főleg hogy van nála 1000x gazdagabb, sikeresebb ember.


Ez meg itt veri magát már mióta

És nem hajlandó nyilatkozni mintha az egy kiváltság lenne a hülye csóró népnek hogy hallhatják…. Undorító egy ember

Bele sem merek gondolni hogy a nőkkel hogy bánhat.


Bántam hogy megnyerte az aranyat, jó lett volna ha hoppon marad

Legalább marchand lealázta.


Ja és meg arra sem volt képes hogy a díszmelegítőt felvegye mikor csak ezüstérmes lett

20 évnyi olimpia alatt nem lattal ilyet hogy valaki a sima úszómelegítőben menjen ki…


Szervezők helyében úgy zavartam volna vissza átöltözni mint a huzat

aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
44%
Szidjátok itt Milákot, de ha felajánlaná, hogy pénzel titeket, meg fizet nektek évente 2 luxusnyaralást, ott omolnátok a karjaiba, álszent némberek. 😂
aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

15.

Ez marhaság. Miért ajánlaná fel ??

Az élet sajnos nem arról szól, hogy akibek bőven van, azok adakoznak.

Ez csak pár emberrel van így.

aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
61%

15 kedves egyrészt nem minden nő kva. Bár nőként mondom hogy valóban a legtöbb az


Másrészt egy asztallap nagyobb izgalomba hoz mint milák, úgyhogy felőlem meg is ehetné a pénzét

aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
60%

Az öttusázó csaj intellektuálisan legalább két nagyságenddel Milák fölött áll.

Ez azoknak a nőknek akik adnak magukra, szerintem nem annyira jön be.


Ahhoz hogy passzoljanak az kellene, hogy az úszó srác kb. olyan gazdag legyen mint Pénztáros Lölő, és persze a lánynak is aranyásónak kellene lennie.

aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

[link]


Pusztai lizaval tökéletesek lennék

Ugyanaz az intellektus 🤣🤣

szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Elvileg milák csak úszó körökben ismerkedik, eddig 2 nővel láttam hogy szóba hozták, mind a kettő úszó volt

Nem értem amúgy őket hogy ezt miért kell, ha vki úszó akkor csak abból a körből kavar bárkivel?


Bár ha ennyire kivonja magát a forgalomból(instáját sem használja egyáltalán) akkor nem is tud máshol.

Pedig az úszó nőknél vannak 1000x jobb csajok itthon is.

Elvileg azt mondta hogy lehet neki írni a neten, aztán meg fogta a fejét mikor erről kérdezték.


Komolyan vannak olyan kis olcsó pitsák akik írnak a valahonnan ismert pasiknak? Szégyen

szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!