Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Holnap a női öttusában reálisa...

Holnap a női öttusában reálisan nézve születhet még újabb magyar aranyérem? Vagy már marad Magyarország a szerény 5 aranynál?

Figyelt kérdés

aug. 10. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, ott még van reális esély az aranyra
Nem, ott nincs reális esély az aranyra
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell elhinni amit a sportsajtó ír, ha nekik lenne igazuk már kb. 35 aranyéremnél tartanánk. Minden második sportolót kikiáltottak aranyesélyesnek.

Reálisan nézve nem lesz több arany, már egy ezüst vagy bronz is szenzáció lenne.

aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A rendőrlány Gulyás Michelle hátha hoz egy érmet, bár a mai futamon nekem nem volt szimpatikus hogy a futás végére teljesen kiengedett és két másik lánnyal kézenfogva kocogtak be a célba. Oké, hogy biztos volt a továbbjutás, és nem viszik a döntőbe a pontszámot, de nagyon sokkal vezetett, kicsit komolytalan volt ez.
aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

2


Ugyanígy gondolom.

aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én meg nem így gondolom. Ez egy tényleg szép és sportszerű tett volt... spórolni kell a döntőre is. Jól tette, hogy belassított, és együtt futottak be, megtapsoltatta a hazai közönséggel a francia lányt. Az érmeket meg vasárnap osztják. Kiszurkoljuk, ennyi.
aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Követem én is az eseményeket, és látom, hogy hogyan kapják a pontokat. Látok rá esélyt, hogy legalább egyikük ezüst- vagy bronzérmes helyen végezzen a kettő közül. Az aranyérem is összejöhet, bár a jelenlegi első nagyon erős versenyző. De hátha!
aug. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

4


Gejl volt, na

aug. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Na ez az! Gulyás csak megmentette a magyar öttusa becsületét.
aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!