Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit tippeltek, hány aranyérmet...

Mit tippeltek, hány aranyérmet szereznek a magyar sportolók a mai napon (augusztus 3.)?

Figyelt kérdés

Ugye vív a női kardcsapat (világbajnoki címvédők), úszik Milák (és ahogy láttam nem indul abban a számban a francia doppingos csodagyerek, Dressel pedig címvédőként kiesett az előfutamokban, szóval nyitva az esély), Major Veronika sportlövő legjobb eredménnyel döntős, emellett cselgáncsban, atlétikában és kerékpárban is lehet matematikailag érem mert lesz magyar induló (más kérdés hogy ezekre tisztán matematikai az esély, de akkor is).

Mit tippeltek, hány aranyérem lesz ma?



aug. 3. 01:15
A kérdező szavazást indított:
egy sem
1
2
3
több mint 3 (hiszek a csodákban)
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
1-2 Milák szerintem ezt már nyeri, a női karcsapat pedig döntőbe fog jutni, aztán meglátjuk, mi lesz a vége.
aug. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyalázatosan teljesítenek a mieink az olimpián😟 Eddig már minimum 6 aranynak kéne lennie. Szóval a tippem nulla arany mára.
aug. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Milák megnyeri. A női kardozóktól korai kiesést várok, valszeg túl nagy lesz rajtuk a nyomás amit a férfi vívó csapatok jó szereplése jelent.
aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Milák aranya szinte 100%, Major Veronika is remélem szerez érmet, akár arany is lehet. Női kardcsapat szerintem ezüst vagy bronz. Szerintem 1-2 arany mára. :D
aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1 (Milák K.)
aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Reméljük, nagyon sokat szereznek. Most vezetnek sajnos a Japánok ellenünk (kard) de reméljük lesz csoda.

2. - nak: Menj, és csináld jobban!

aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na hát maximum 1 arany lehet most már csak. Bízzunk Kristófban!
aug. 3. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó nap, 1 bronz, 1 arany. :D
aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!