Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Öt aranyérmet nyertek a...

Öt aranyérmet nyertek a magyar úszók a vb-n. Ez nekünk átlagembereknek is jó, Vagy csak az úszószövetségnek, a sportolóknak akik jó pénzt kapnak a győzelmükért és az államnak?

Figyelt kérdés
Örülök az úszók győzelmének.Viszont a fizetésem ettől még nem lesz több,a kenyér nem lesz olcsóbb tehát anyagilag én nem fogok jobban állni.Mindig mondják hogy milyen sokat jelent a szurkolók támogatása de az élményen kívül mi nem kapunk semmit.Sőt még mi fizetünk ha élőben meg akarunk nézni egy versenyt.
2019. júl. 31. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mentalitással OV-nak a nyomába se érsz.
2019. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
A kerdes provokativ de jogos, en nem tamogatom hogy allami penzbol egy forintot is kapjanak a versrnysportolok. Egy klub vagy szovetkezet legyen onfentarto, a jegy eladasokbol es a szponzoraciokbol.
2019. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet #2 akkor magyarországon az olyan, hogy versenysport meg is szűnhet...
2019. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Vicces, hogy a sikeres úszókat fikázzátok, de azzal bezzeg semmi baj sincs, hogy a totál sikertelen magyar fociba meg döntik a pénzt ezerrel...

Ettől a besavanyodott, lekezelő, rosszindulatú, képtelen bárminek örülni mentalitástól meg már hányingerem van.

2019. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

"Ettől a besavanyodott, lekezelő, rosszindulatú, képtelen bárminek örülni mentalitástól meg már hányingerem van."



Üdv Magyarországon!

Ez ilyen volt és ilyen is marad, örökre...

2019. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha örülsz a győzelmüknek az a jó. Ha esetleg megnézted a versenyt akár TV-ben akkor egy jó élménnyel gazdagodtál. Ennyi. Nem tudom mi mást várnál egy sportsikertől, persze hogy ettől nem indul be a gazdaság.


Az meg hogy a focistákkal senkinek nincs baja az óriási hülyeség, egész évben kb mindenki fikázza őket hogy mire fel kapnak ennyi pénzt a 0 teljesítményért, stb.

2019. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy szerinted hülyeség, szerintem még nem lesz az.

Én meg azt látom, hogy mit művelnek a drukkerek Pesten egy-egy meccs után (az EB idejéről nem is beszélve) és rohadtul nem tűnik fel, hogy ez a sok ember annyira ellenezné a foci támogatását (max a stadionépítést, de a foci támogatása azokon kívül is sokkal magasabb a többi sportágénál). Plusz ha az átlag magyart megkérdezed, hogy foci vagy pl úszás, sajnos nagy eséllyel az előbbire szavaz. Szomorú, de a többi sportolót kevésbé ismerik el, elég csak megnézni, hány embert érdekel egy futball győzelem és hányat egy vizilabda. Előbbiek lesznek sajnos többen és nem éppen úgy tűnik, mintha ők elleneznék a foci előtérbe helyezését.

2019. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Nem a két sportágat hasonlítottam össze, egyszerűen a te állításodra reagáltam. Azért hülyeség amit írtál mert nagyjából a csapból is ez folyik mindenhol, hogy a béna, falábú magyar focisták miért keresnek ennyit. Az ilyenféle kritika döntő része a focistákat éri, ez tény.


Az hogy a foci sokkal népszerűbb, mint a vízilabda mondjuk, az tény. Nagyjából az egész világon így van ez, ez nem "szomorú", egész egyszerűen ez a realitás. Én azt tapasztalom hogy pont az úszókat, vízilabdásokat, vívókat stb akik folyamatosan szállítják az eredményeket, el is ismerik ennek megfelelően. Attól még az emberek nagy részét a foci érdekli a legjobban, ahogy ez a legtöbb más országban is így van. Egyszerűen mondjuk egy vízilabda vb-címnél annyival követettebb egy kisebb focimeccs, ha mondjuk csak sikerül kijutni egy VB-re vagy BL-be fociban, annak már sokszorosan nagyobb súlya van. Nem csak a magyarok ilyenek, külföldön is messze a foci az a sportág ami a legnagyobb elismerést kapja.

2019. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!