Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gulyás Michelle és Milák...

Gulyás Michelle és Milák Kristóf összeillenek?

Figyelt kérdés
Két olimpiai bajnok, nagyjából egyidősek is, mit gondoltok?

aug. 18. 17:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Na ez meg már az életem vége hogy erről a kapás bogiról mennyien írják hogy jó nő… könyörgöm. A tökéletes 5/10-es csutka átlagos nő

Ráadásul vannak róla fotók amiken egy nagy azzal szerepel a szájában

Egy szürke egér szemelyisegben es külsőleg is….


Ezt tartják a férfiak jó nőnek? 😖

szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

#31


Igen, őt jó nőnek tartják a férfiak.

Téged meg nem.

És jó férfinak sem tartanak.

szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
37%

Na. Azért ne túlozzunk.

Boglárka csinos, aranyos, de nem atombomba az biztos.

szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

32 sorsfordító comeback 😂😂😂


33 hat nem túlzok

Amilyen kommenteket láttam róla, azt hittem vmi magyar csodanő lesz

Aztán rákerestem mondom ti normálisak vagytok?

A legnagyobb szürke egér

Számomra már kb átlag alatti….


Ezt teszi ha vki átlagos szürke egér és a férfiak nem felnek tőle mint egy bombanőtől?

szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:

Külsőre nekem nőként nem nagy szám Michelle, viszont elég normális, szerény lánynak tűnik.

Ha az átlagnál egy kicsit több esze van, a közelébe nem engedne egy ilyen milak félét.

Fixen biztos vagyok benne, hogy egy ilyen buta tekintetű, kő nárci pasi úgy bánik a nőkkel mint a kapcaonggyal...

undorító ahogy viselkedik, amiket mond, ráadásul a sok kos aranyásó fixen nyomul rá, hiszen lehet tudni hogy mennyit kap egy éremért

Fixen azt gondolja magáról és azzal leplezi a komplexusait, hogy ő a legjobb party a földön, közben meg uram bocsá, de a feje nagyon messze van a heyestől.... magas és alkata jó, azt elismerem, de ennyi

Tipikus buta suttyó fckboy... de a többi legalább helyes


Szóval nem, nem illenek össze...


Isten óvja az összes aranyaso kis ribizlit, aki egy ilyennek befekszik. 😷

szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Egyetértek

Örülök hogy egyre több értelmes nő ismeri fel az ilyen red flag palikat.

szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Igen.

A Michelle sokkal jobbat érdemel.

Az biztos, hogy az a nő, aki a Mikákkal összeáll, annak tisztában kell lennie, hogy ő abban a kapcsolatban csak cseléd lessz.

szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:

Nem védeni akarom Milákot, mert nem ismerem, de nem durvák ezek a feltételezések, hogy “cseléd lesz a nője”, biztos “szarul bánik a nőkkel”, az alapján, amit csak 1-2 futó riportban láttok? :D

Lehet, hogy a magánéletében teljesen más ember, mint amit kifele mutat. Ahogyan lehet, hogy a kamera előtt nyájasan mosolygó palik verik legjobban az asszonyt.

Nekem sem a kimondott esetem Milák, a mutatott személyisége semleges, az úszását elismerem.

Na de csak ámulok, hogy miket nem tudnak egyesek feltételezni olyanról, akit nem is ismernek, csak hallanak róla, meg 1-2 megszólalását ismerik.

tegnapelőtt 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki a magénéletben teljesen más mint a kamerák előtt?

Pont hogy fordítva szokott lenni, általában a kamerának játsszák meg magukat az emberek majd közben kiderül hogy egy jerk. De ez meg csak meg sem játssza magát, akkor képzeld ez milyen lehet a magánéletben.

Hagyjuk már, hogy majd pont egy Milák fog jól bánni a nőkkel….


Mint olyan no akinek sajnos a családjában volt ilyen típusú férfi, pontosan jól felismerem hogy ki az.


Bár továbbra sem értem mire veri magát, 2 olimpiai aranya, plusz pár másik aranya rengeteg sportolónak van. Meg lehet nezni külföldieket, normálisan, szerényen nyilatkoznak.


De a magyar média is egy vicc.

Lezseniznek valakit aki csak úszni tud. Mi abban ha zseni ha olyan a tested hogy jó úszó leszel?(abban sem olyan jó, mert más mindent is úszik, Milák meg csak pillangot)

Nevetséges

Rasovszky Kristófot, vagy kos Hubertet miért nem nyalizzák így körbe mint melákot? Nekik is van EB VB, olimpiai aranyuk.

Miért ennek a jerk-nek kell nyalizni?


Más portálon is írták, hogy adta a lovat egy nő alá, aztán csak simán eltűnt. Persze ez lehet nem igaz, de pont ezt nézem ki belőle.


Az egyetlen ami furcsa hogy nem használja az instajat, meg nem sztoritgat, mert onnan aztán gyűjthetné a sok kis …… csajt.

Bár ezt a hisztigép vagyok, nem nyilatkozok dolgot is azért csinálja hogy ezzel hívja fel magára a figyelmet…..

tegnapelőtt 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy olyan iszonyatos miliókat kap a számlájára, hogy így nagyon nehéz szerénynek és visszafogottnak lenni.

Ez kevés sportolónak, kevés embernek sikerül.

Sokan vannak akiknek igen, sokaknak nem.

tegnapelőtt 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!