Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki volt a legnagyobb bukás az...

Ki volt a legnagyobb bukás az éremesélyesnek kikiáltott magyar olimpikonok közül?

Figyelt kérdés
aug. 11. 08:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legnagyobb felháborodást keltő, nem 1. helyzetettet kihagytad: Milák Kristóf!


Persze, ő megnyerte a 100-at, de portyáztam itt-ott, miután bukta a 200-at... A legtöbben aranyat vártak tőle.

aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Kopasz Bálint egyéniben. Nagy sokk volt hogy lehajrázta a cseh. 40+ éve nem volt ilyen hogy kajak kejuban nincs aranyunk. Persze Csipes Tamarát is lehetne mondani, de neki kevesebb esélye volt az új-zélandi “gép” ellen.
aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem volt "bukás". A vívás lemegy seperc alatt, még fel sem ocsúdott szegény, és már behozhatatlan hátránya lett. Te még sosem blokkoltál le? (Viszont van 3 olimpiai egyéni aranya + egy rakat világversenyről származó érme). És ha nem is lenne, NEKED és a hasonszőrűeknek akkor sem kellene semmit sem bizonyítania.

Igen, nekem is rosszul esett, ha egy valóban éremesélyesnek nem jött ki a lépés + az a sok 4. hely, ami közül sok kevésen múlt. De most ez van. Annak kell örülni, ami van. Legközelebb majd megint meg lehet próbálni

Ami nekem kifejezetten unszimpatikus volt, az Csipes, ahogy folyton sulykolta, hogy egyéniben érheti el a legjobb eredményt. Értem én, hogy ő a sztár, a többiek meg az újoncok, de ez akkor is degradáló volt a többiekkel szemben. Ha egyéniben aranyat nyert volna, a többiekkel meg "csak" ezüstöt meg bronzot, az úgyis magáért beszélt volna.

aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
10. Te néztél egyáltalán mostanában vívóversenyt? Ha igen, akkor láthattad, hogyan mozognak a páston ezek a versenyzők. A kard annyira gyors sportág, hogy ott egy mai 50 évesnek, de már egy negyvenesnek sem lenne semmi esélye nemcsak világversenyen, de talán még egy országos bajnokságon sem. Annyit fejlődött a kardvívás, hogy ami 60 éve működött, az ma már nem. (Gerevich A. amúgy 50 évesen nyerte az utolsó csapataranyát 1960-ban nem 60 évesen ahogy írtad).
aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50 évest akartam írni, elírtam, bocsi.
aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1910-ben született és 1960-ban nyert, a fejemben az járt, hogy melyik évben nyert, innen az elszámolás.
aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Szilágyi és Muszukajev... ők lettek a posterboyok, ők zuhantak a legnagyobbat (bár Áron csapatban szépített).
aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálam úgy kompletten a kajak-kenu sport és Milák veresége a főszámában (200 pillangó, ahol Marchand megverte őt. Bár ezt annyira nem bánom, mert hamar kárpótolt is minket 100 méteren, és Kós is hozott egy meglepi aranyat úszásban)
aug. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!