Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Követnéd az olimpiát ha nem...

Követnéd az olimpiát ha nem lennének magyar érdekeltségű események?

Figyelt kérdés
aug. 10. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, részletekbe menően követném az eseményeket
Igen, a kedvenc sportágaimat
Csak felületesen utánaolvasnék a legfontosabb történéseknek
Egyáltalán nem követném
Akkor se követem ha magyar sportolók is szerepelnek
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Követem is. Már ami érdekel... pl atlétika. De most reggel a maratont néztem, azt is imádom.
aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt is már rá példa... 1984-ben. Igaz, hogy a bojkott miatt csak összefoglalók voltak a tévében, de azért érdekelte a sportrajongókat hogy mi történik.
aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Így sem követem, böven elég, amit nem lehet elkerülni hírként.
aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten élvezem, hogy végre 2024-re eljutottunk oda hogy az HBO Max-on normálisan lehet nézni az Olimpiát, azt a számot éppen, ami érdekel. Nem az van, hogy az öttusában a 30. helyen van egy magyar futó, úgyhogy azt közvetíti a tv órákig.


Most pl. a falmászást nézem épp. Azokat a sportokat szeretem igazából, amiket amúgy nem nézek.

aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon
aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagy kedvencem az atlétika, de azon kívül más is érdekel, olyan sportágak is, ahol magyar induló sincs.
aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A VB-t és az olipmiát követem úszás,atlétika sportágakban.
aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!