Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Pusztai Liza vívónőről van...

Pusztai Liza vívónőről van smink nélküli kép?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy néz ki természetes formában, annyi sminkkel ami általában van rajta elég riasztóan fest.

júl. 30. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

A versenyeken is folyamatosan ki van mázolva, nem hinném hogy nyilvánosan megjelenik smink nélkül...


2017-ben készült vele egy origós riport, akkor 16 éves volt, nem sminkelt ilyen durván, szerintem tök aranyos arca volt

[link]

[link]


Valami megkattanhatott nála mert 20on éves korára elégg eltorzult az arca a rengeteg sminktől...


[link]

[link]

júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon riasztóan néz ki, én nem hiszem el hogy ez valakinek tetszik...
júl. 30. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem valami súlyos mentális problémája lehet...
júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg nem szeretné, ha kikerülne olyan fotó, ahol nem úgy látszik, amilyennek mutatni akarja magát.


A világon semmilyen problémát nem látok abban, ha ő úgy érzi jól magát, ha így jelenik meg nyilvánosan. Mentális problémát belemagyarázni meg kifejezetten szánalmas.


Peter Wright talán beteg?

Nem, ez az imidzsük része.


Foglalkozzatok a saját külsőtökkel, Liza meg valószínűleg nem nektek akar bejönni, vagy megfelelni.

júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is valami problémája lehet, mert a képek közt nagy különbség tapasztalható.
júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Naná, hogy sminkel, csúnya, mint az állat.
júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azok a nők szoktak erőteljes sminket alkalmazni, akik valamiért nagyon elégedetlenek az eredeti külsejükkel...
júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

#7


Most feltaláltad a csövön a lyukat. grt.

júl. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Azért amit ebben a videóban 3:05-től levág, az alapján fixen nem normális :DD

aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9


Nyilván feszültségkiadás, de akkor is...

aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!