Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportoló hölgyek? (többi lent)

Sportoló hölgyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Akik valamilyen harcművészetet űznek (ahol természetesen gí-ben kell lenni) fent szoktátok edzésre is hagyni a sminket? A fehér gí-t nem fogja meg az alapozó egy rossz mozdulatnál?

2016. ápr. 8. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem űzök semmilyen harcművészetet, csak bringázok, meg teremben edzek...

De edzéshez soha nem sminkelek! Izzadok közben, véleményem szerint edzésen sminken helye nincs!

A terembe járó nők/lányok közül kettőn van smink... amit az egyik művel, azt nem nevezném edzésnek!


A másikon meg csak szempillaspirál, meg tus van, elkenődve soha nem láttam. Gyanítom, még reggel teszi magára, vízálló, és így az edzés idejére nem akar a lemosással vacakolni.


Kb. szerintem ennyi, ami belefér max. Kicsit furcsa lehet, amikor minden mozdulatnál vigyázni kell a sminkre...

2016. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andi80018 ***** válasza:
Smink nélkül max a boltba, vagy a szoliba megyek... :-)Edzés közben izzadok, de vízálló szemfestékkel nem gáz.
2016. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is vízálló szemfestéket használok,ezzel nincs gond...de mindig épphogy csak beérek edzésre és nincs időm előtte lemosni az alapozót... Félek, hogy egy rossz mozdulatnál valaki ruháján végezné egy része...
2016. ápr. 8. 23:13
 4/4 Andi80018 ***** válasza:
Alapozót akkor ne használj, amikor mész. Biztos fiatal vagy még, nem gáz a bőröd, nekem elég problémás, azért használok mindenhová alapozót.
2016. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!