Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe minek sminkeli...

Konditerembe minek sminkeli ki magát több csaj is? Ráadásul nem is egy visszafogott, hanem 5kg vakolat van rajtuk, 10 centis fülbevaló, ennek mié értelme? Nem zavarja őket edzés közben?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Szépség kategóriába való kérdés.
2022. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Úgyse edzeni járnak hanem képet készíteni meg pofázni, úgy nem olyan zavaró.

Ezért egy elhízott okádék minden harmadik nő a teremben.

2022. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha edzeni mennének oda, akkor bizonyára zavarná őket. De nem azért mennek.


2# ahova én járok, ott nagyon jó csajok vannak, persze mind a gyerekem lehetne. 40 fölött nem találsz ott senkit, szerintem ez a szomorú.

2022. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Hát a legtöbb csajnak teljesen mást jelent az edzés mint annak aki tényleg komolyan veszi. 80% beszélgetni jár oda . Legalábbis ott ahova en járok . Mellette azért edzegetnek de nem igazán erőltetik meg magukat. Én két hónap után nagyobb súlyokkal dolgozok , mint azok akik évek óta ott vannak, és ez nem azért van, mert én vagyok kivételes genetikai adottságokkal megáldva 😅

Aki rendesen edz, arról leolvad a smink , szóval akin rajta marad az nem edz rendesen.

2022. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Önbizalomhiány a legtöbbször, ami emögött áll. Én is sok ilyen hölgyet ismerek, és még ha jó is a teste, akkor sem elégedett vele, rossz az önképe, és nem kondiba kéne járnia, hanem egy jobb pszichológushoz. Normális nők a kondiba max szolid sminkkel mennek, de inkább teljesen smink nélkül. Sminkelni zuhanyzás után is ráérnek.
2022. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!