Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hónapos babának milyen...

6 hónapos babának milyen anyagú fülbevalót vegyek, ha aranyat nem akarok?

Figyelt kérdés

Eddig Blomdahl orvosi műanyag volt benne (1 hetesen kapta) és most szeretném lecserélni más fazonra, de nem szeretnék aranyat. Orvosi fém?

Lelőhelyet is megoszthatnátok akár webshopot, akár Budapesten és környékén üzletet is.


2022. márc. 20. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Off: Mi a baj az arannyal?

On: az orvosi fém tökéletes. 😊

2022. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi fémet. Webáruházból a Czár ékszert nyugodt szívvel ajánlom, vannak antiallergén baba és gyerek ékszereik. Gyorsan postáznak és bármikor segítenek, akár választani is (az enyémek is onnan vannak, meg a lányom fülbevalói is. Én fémérzékeny vagyok, sose okoztak gondot)
2022. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én platinàt vettem.


De mindig kiszedi, így a műanyagot visszakapta..

2022. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

1-esnek: nem magával az arannyal van a baj, hanem az árával. És azzal sem az a gond, hogy annyira drága, inkább az, hogy kitérek a hitemből, ha a gyerek elhagyja :D

2022. márc. 20. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ékszershop.hun nézz körül,ott szépek vannak. Orvosi fémet,vagy titániumot vegyél szerintem.
2022. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, 1. vagyok és megint offolok, de lehidaltam az árakon. 3 és 4 évesek a lányaim, a kórházban szúrták nekik és 8 e ft volt a drágábbik fülbevaló is, a másik 6500. Tiszta arany mindkettő, francia kapcsos. Ezért nem értettem, mi nem jó az aranyban, nem tudtam, hogy azóta 3-4-szeres árakon vannak.


Egyébként nekem orvosi fém van évek óta és nagyon szeretem, ha lesz még lányunk, így valószínűleg ő is azt fog kapni. 😊

2022. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!