Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha például egy mell edzésen...

Ha például egy mell edzésen 12 munkasorozatot végzek és hát edzésnél is 12 sorozat akkor vállra mennyi lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Jelenleg így vállazok.:

Fejfölényomás 4x

Oldalemelés 4x

Döntött törzsű oldalemelés 4x

Ez így elég vagy talán sok is?


2019. ápr. 12. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16-20 ajanlott
2019. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem sok, de a csukját kihagytad(vagy nem a vállal edzed?).
2019. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell legozgatni, csinald az alapgyakorlatokat, es amelyik izmod le van maradva, azt edzheted izolalva is.
2019. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3-as viccesen nézhetsz ki ha nem "legózgatsz", gondolom vádlira sem edzel mert "letudod" a guggolással, sőt lehet az egész comb és vádli izomzatot "letudod" guggolással, sőt lehet nem is foglalkozol olyan "apró" izmokkal mint comb és vádli, gondolom akkor ha nem "legózgatsz" bicepszre sem edzel mert annak csak két feje van, minek "legóznál" vele, inkább a tricepszre, aminek három feje van.
2019. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3-as azt mondja, hogy ne edz csukjára, várd meg amíg le fog maradni a csukjás izmod, majd miután szemmel láthatóan le lesz maradva utána csinálj rá extra gyakorlatot ne pedig "legózgass" és már az elejétől kezdve edz rá.

Nagyszerű gondolatmenet!

2019. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy egy fekvenyomasnal nem edzed le egyuttal a tricepszedet is? 1 eve nem karozok, es 43 centi a karom.

Perze vannak testreszek, amik genetikailag le vannak maradva, ezekre kell kulon figyelmet forditani.

Ovasgass egy kicsit.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Olvasgass egy kicsit.

2019. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kezd unalmas lenni ez az 1-2 gyakorlattal letudom az edzésem dolog.Van akinek beválik igen.Én is prbóltam de karra ha nem edzek csak megy le róla a tömeg és lemarad.Vállra ha nem oldalemelek hanem fekvenyomok és fejfölé nyomás akkor ugyanott lennék mikor kezdtem hogy lenne hatalmad elülső vállam oldalsó meg sehol sem lenne.De gondolom van akinek működik,ebben nem kételkedem csak ez néha már olyan erőltetetten jön le.Pl vannak testépítők jópár aki lehátat külön edz karra is és bicepsze le van maradva.Na annak hiába mondod azt hogy evezést csináljon csak mert ezzel csak rontana a helyzetén.
2019. ápr. 12. 18:10
 9/14 anonim ***** válasza:
En a vadlimmal vagyok igy, de azt ugy sem tudom felhozni, hogy kulon figyelmet forditok ra. :D Amugy, ha megnezed az arany hatos edzestervet, ott is csak alapgyakorlatok vannak, es Arnold azzal szerezte a tomege nagy reszet.
2019. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9-es, akkor még olvasgass pár Arnold könyvet, abból ki fog derülni számodra is, hogy nem 1-2 gyakorlat/izomcsoport edzést csinált.


Alapgyakorlatokat végzett, de egy izomcsoportra nem 1-2 alapgyakorlatot, hanem többet.

Szánalmas hogy olyat írsz ami nem igaz!!

2019. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!