Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy szedjem a kreatint?

Hogy szedjem a kreatint?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni a kreatin kúrát olvastam hogy egy 40 napos kúra után érdemes 3-4 hét szünetet tartani hogy a szervezet vissza álljon a megszokott kreatin használatra ha jól értettem,a kérdésem pihinapon mikor kell hányszor kell bevenni és mennyi? és ugyan ez edzésnapon?azt is láttam,hogy az első 10napban érdemes többet bevinni utána a 11-40 napig meg szinten tartás jelleggel fogyasztani.valaki világosítson fel kérem :) Köszi 17f 189/70kg
2018. aug. 26. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mérőkanállal
2018. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első 10 napon 20 grammot szedj, a maradék időben pedig 10 grammot naponta. Nem számít, hogy pihenőnapod vagy edzésnapod van, mindkét esetben ugyanúgy és ugyanannyit kell szedni.


Oszd el egész napra 5 grammos adagokra. Mindig étkezés előtt 10 perccel vedd be (pl egy pohár vízben elkeverve).


Pl. töltéskor:

Ha 9-kor eszel, akkor 8:50-kor 5 g kreatin.

Ha délben eszel, akkor 11:50-kor 5 g kreatin.

stb...


Szintentartáskor a két 5 grammos adagból egyet reggel, a másikat pedig 12 órával később este, ugyanúgy étkezés előtt.

2018. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam feltöltés nélkül működik. 3-4 napig olyan 7-8 grammot szedek, utána végig max. 5 grammot. Többi pocsékolás


(184cm/92kg)

2018. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,csak láttam videót ahol úgy mondja hogy reggel 10g aztán edzés után 10g akkrl ne így?
2018. szept. 1. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!