Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nincs csak nagyon...

Miért nincs csak nagyon minimális izomlázam?

Figyelt kérdés

Sziasztok a leges legelső edzés után 2 napig majd lerohadt a mellizmom meg a bicepszem annyira égett, akkor épp ezeket edzettem. De azóta nem igazán van, érzem érzem, hogy az izom fáradt meg minimálisan azért van izomláz de szinte semmi extra.


Pedig mindig szinte kifulladásig csinálom és a végén már tök kicsi súlyokkal küszködök annyira rottyon van az izom.


Pl egy mell edzésem így néz ki. Fekvenyomás 4x12 Fekvenyomás ferde padon 4x12, Tárogatás géppel 4x12, áthúzás 4x12

De a többi izomcsoportra is jellemzően 4 gyakorlat 4x12-t csinálok

Azért 12-t csinálok mert még nemrég kezdtem inkább kis súlyokkal többet hogy az ízületek hozzá szokjanak, de hamarosan 4x8 ra állok át.


Fejlődni fejlődök szépen, nőnek hétről hétre a súlyok és az izmaim is nőnek, persze tudom ez a kezdeti hirtelen megugrás.


Tudom az izomláz nem szükséges a fejlődéshez, lehet csak ilyen a genetikám, vagy passz de azért picit aggaszt.



2018. máj. 30. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel folyamatosan (rendszeresen) edzel, így nincs mire izomlázad legyen.

Ha kihagynál mondjuk két hetet nyaralás miatt, utána tutira meghalnál, én így jártam a múltkor, mozdulni se bírtam utána. :D Pedig már jó ideje nincs olyan durva izomlázam.

2018. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!