Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Menjek így ma edzeni?

Menjek így ma edzeni?

Figyelt kérdés
Kedden 40 fokos lázam volt,erős torokfájással,tegnap még mindig erős torokfájás volt meg 37,3 fokos hőemelkedésem.Ma még mindig fáj a torkom meg köhögök,ahogy szakadozik fel.Maxolni kéne felhúzásban...Gondolom hétfőn se lesz nyitva a terem az ünnep miatt..

2018. márc. 29. 11:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40iq alatti ember vagy.
2018. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én nemrég egy hétig voltam nyaralni. Edzeni nem tudtam, a kajára próbáltam odafigyelni, de közel sem tudtam annyira, mint itthon.


Miután hazajöttem, az első edzésnél persze érződött az egy hét kihagyás, vissza kellett rázódni, de második alkalommal már onnan tudtam folytatni, ahol abbahagytam :)


Szóval saját tapasztalatból mondom, ne temesd magad, nem kell előről kezdeni, nyugi :) a világon nincs olyan ember, akinek soha nem jön közbe semmi (vagy ha van, annak elég szomorú élete lehet :P

2018. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

21-es,neked nincs jobb dolgod,mint neten ismeretlenekkel kötekedni,szerinted ki a nagyon szánalom?Élőbe lenne ekkora a pofád,gondolom valami 50 kilós vérpistike lehetsz,szarjankó


Attól még deloadolni kell,szóval előről kell kezdeni az egész edzésciklust az elejérôl..Vagy kezdjem 180-ról??

2018. márc. 29. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!