Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet úgy bekattanni,...

Hogyan lehet úgy bekattanni, hogy szeressem a sportolást és igenis menjek edzeni?

Figyelt kérdés

kövér kisgyerek voltam megutáltatták velem, és ez bennem is maradt, már fogytam 18 kg-t, de a sportot nem sikerült beiktatnom...


arról álmodok, hogy legalább heti 3-szor 1 órát gyors sétálok, plusz mellé súlyzós edzés, ellipszis tréner.



de egyszerűen rossz érzés csinálni és rosszul érzem magam ha eszembe jut h kéne


2017. máj. 8. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sem szerettem a testnevelés órákat. De ha magadtól sportolsz, mozogsz, az teljesen más. Azt csinálsz, amit szeretnél, nem osztályoznak és senki sem fog cseszegetni.

Kezd el, és egy idő után már hiányozni fog. Legalábbis nálam így lett. Jól éreztem magam tőle, utána frissnek, erősnek érzem magam, akkor is, ha elfáradok. Idővel pedig hiányzott, ha valami miatt éppen nem tudtam menni.

Ha meg látod az eredményt, akkor még inkább meg fogod szeretni.

Csak az a lényeg, hogy olyat csinálj, amit szeretsz. Pl. én nem szeretek futni, úgyhogy nem futok. De konditerembe bármikor szívesen megyek.

2017. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Öngerjesztő folyamat. Ahogy egyre jobb leszel valamiben, úgy fogod egyre jobban megszeretni. Legyen az futás, vagy kondi, vagy bármi más
2017. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha látod a fejlődést,meg fogod szeretni
2017. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Használd ki az időd ami van, hogy a legtöbbet kihozd belőle.

Mert ki tudja mennyi van még hátra.

Egy olyan élet amely lábnyomokat hagy hátra, és ami inspirál másokat is, hogy kövessenek, és csatlakozzanak hozzád az úton.


Mindig az utazás az srácok amire a legjobban emlékezni fogtok.

Nem a célvonalban kapod a legnagyobb jutalmat, hanem az utazás során ahol megvalósulnak az erőfeszítéseid, ahol bármit valósággá változtathatsz..

Legyen eleged abból hogy te húztad a rövidebbet

mert nem volt meg a képességed, mert nem volt meg a szíved. Elfogadhatatlan.


Itt kezdődik minden. Tedd helyre az elméd és a tested követni fogja.

Ez az ami erőt ad neked. Állj fel a földről, mintha ez lenne az utolsó nap.

Maradjatok kemények srácok, ha hibáztok az életben, ne kezdjetek el sírni, hanem nevessetek, mert most éppen átalakultok.


Csináld ezt a sz*rt minden nap, minden egyes ismétléssel az edzőteremben, vagy amikor egy tesztre készülsz.

Rakd bele ezt a fajta erőfeszítést minden törekvésedbe az életben és ez megfogja hozni a gyümölcsét.


Válj azzá aki lenni akarsz, hagy abba a kib*ott mellébeszélést, rakj munkát is a kiba*ott szavak mögé ember.

Nem azért vagyunk itt hogy csak kiba*ottul táncolgassunk, hanem hogy teljesítsünk.

Itt erősebekké válunk, hatékony edzések, légy hatékony. Ha belerakod a munkát akkor tedd azt hatékonyan. Vagy inkább maradj otthon.


Mikor lesznek a feltételek valaha is ideálisak számodra, hogy végigmenj a pályán, vagy elkezd a tevékenységed, vagy hogy megfeleljen az elvárásaidnak?

Soha nem lesz tökéletes.

Soha nem lesznek a körülmények olyan tökéletesek hogy azt mond, oké ez az az idő.

Akkor kezdődik amikor az első lépést megteszed.

Egy óra fájdalom egy életre való büszkeséget hoz létre.


Minden amire most szükségetek van az egy kis képzelőerő.

Ha hiszitek, ha nem, srácok, ez a képzelőerő egy előnézete annak ami rátok vár az életben.

Ha még el sem tudod képzelni hogy milyen leszel később akkor soha ne is várd hogy az fizikálisan megvalósuljon.

2017. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. máj. 8. 13:16
 6/8 paper_chaser ***** válasza:
100%
Nézd meg a Rocky filmeket. :)
2017. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak el kell kezdeni és rákattan az ember.:)
2017. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
remélem... 112 kg-ról indultam
2017. máj. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!