Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire normális, hogy mióta...

Mennyire normális, hogy mióta diétázok, minél tovább, annál idegbetegebb vagyok?

Figyelt kérdés
Alacsony ch-n vagyok, heti 1kg fogyás kb meg is van, már másfél hónapja tolom a dieétát. Minél tovább, azt veszem észre, egyre gyengébb a tűrőképességem és idegbeteg vagyok. kb 2g/tsk ch-t eszek.

2018. márc. 12. 12:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Zsiregestere nem használok semmit, max a koffein amit kávéval iszok :D olvastam a yohombinerol, szerintetek volna értelme ilyet venni, vagy ezis haszontalan dolog? Gondolom vmit csak hat ha euban tiltva van
2018. márc. 12. 17:42
 12/12 anonim ***** válasza:
Túl agyalod a dolgokat. Megfelelő étrend, megfelelő edzés hozza az eredményt. Ennyi. Szerintem az alacsony ch-tól sem lesz vki ingerlékeny, ezt csak beképzeled. Max fázós. Proteinen, kratinon és multivitaminokon kívül szerintem minden csak pénzkidobás.Zsírégetőkben, fokozókban, serkentőkben, stb ne higgy, mivel ha komolyan működne, akkor már doppingszernek minősülne és tiltanák.Ennyi.
2018. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!