Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire normális, hogy mióta...

Mennyire normális, hogy mióta diétázok, minél tovább, annál idegbetegebb vagyok?

Figyelt kérdés
Alacsony ch-n vagyok, heti 1kg fogyás kb meg is van, már másfél hónapja tolom a dieétát. Minél tovább, azt veszem észre, egyre gyengébb a tűrőképességem és idegbeteg vagyok. kb 2g/tsk ch-t eszek.

2018. márc. 12. 12:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és még másik dolog: Épp diéta kezdetére hagytam abba a kreatint, fekvenyomásba ezelőtt ment 85-be rekord 8. Most a kettő alig megy bele. Ez menynire ok? Itt egy esés a kreatin miatt történt, az érthető, de egyre jobban gyengülök. Fehérje az magasan van, majdnem 3g/tsk. Zsír is ilyen 0.7tsk megvan.
2018. márc. 12. 12:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Emelj a ch-n valamennyit vagy tarts magas ch-s napokat. Ha gyengülsz az az egyértelmű jele az izomvesztésnek. Az ingerültség meg a kevés kalória miatt van.
2018. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BlodDrunk ***** válasza:

Fehérjét vedd le 2g-ra teljesen fölösleges több naturálba,valószinűleg ezt se használja fel mind a szervezeted.


Kreatint told diéta alatt is,ch-n lehet emelned kéne,ahogy írták fennt is meg kell tartani a súlyokat,mert izomvesztés lesz-

2018. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Feherje le 2g-ra, ch fel 3ra, sot, mehrt 3.5g es kicsit tobb kardio.
2018. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem normalis, hogy masfel honap alatt visszaestel 8 ismetlesrol, 2-re.
2018. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagy esés a kreatin miatt volt, az normális. Nekem a kreatin sokat hozott, gondolta, hogy az elfog veszni, amint abbahagyom. Csak van egy bizonyos állandó lassú gyengülés, erre kérdeztem, normális-e. De köszönöm a válaszokat, emelek a ch-n.
2018. márc. 12. 13:51
 7/12 anonim ***** válasza:
A kreatin az uj zold dzsámbo. Heti 2 kg instant izom.
2018. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Haha.. Attól nekem valóban sokat hozott, főleg a robbanékonyságban, nem placebo hatás volt.
2018. márc. 12. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:

A kreatin eseteben sincs akkora visszaeses.

Szerintem emelni kene a kalorian egy kicsit,. Bar azt mondjak, hogy heti 1 kilo jo utem, de tapasztalataim szerint, jobb a 0.5 kilos fogyas hetente.

Az meg nem meglepo, hogy szalkasitas alatt idegesebb vagy, tudni kell kontrolalni magad.

2018. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kardiot mennyit kéne? Heti 3x szoktam vagy 20p kardio vagy egy 40perc kocokas, kedvfuggo.
2018. márc. 12. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!